• ~pkp
    (2014-01-12 22:44)
    a gddzie laska na masce?
  • ~spostrzegawczy
    (2014-01-12 19:50)
    I gdzie to odpalanie? Te fotki już były pokazywane. Znowu ściema. Ile razy ten karton będziecie pokazywać?
  • ~grambler
    (2014-01-16 19:14)
    Spie...i projekt po kiego grzyba sie pytam zmieniali orginalna piekna karoserie,silnik itd rozumiem a to nowe nadwozie w poruwnaniu ze stara oryginalna warszawa to szambo!.
  • ~Uwazny_czytelnik
    (2014-01-15 19:08)
    UWAGA!
    Mikrus wcale nie jest rdzennie polską konstrukcją!
    Jest wzorowany na:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Goggomobil
  • ~Autor
    (2014-01-13 23:44)
    Projektanci?! Wolne zarty, ttak jak z syrena, design ktos zrobil! Niech ktos zaprojektuje amochod naprawde, podwozie z zawieszeniem, silnik i nadwozie, wtedy porozmawiamy, a brac jakis woz zachodni i przerobic jego wyglad tonie sztuka dla amatorow zapalencow.
  • ~Kriss68
    (2014-01-13 09:11)
    Cały ubiegły rok reklama tekturowego modelu.Ten rok deutsche gazeta równie mocno promuje małego modelarza.Pytam ,o co tu chodzi?Chyba wiem ,to nowy model OPLA!
  • ~agent
    (2014-01-13 07:22)
    Znaczy będzie nią jeżdził Tomek?
    http://niezalezna.pl/50544-wyja-was-z-roboty-grozil-posel-palikota-prokuratura-szykuje-zarzuty-dla-pirata-drogowego
  • ~Oko Jara
    (2014-01-12 23:57)
    To jakiś przekręt. Jeśli tekturowa atrapa kojarzy się komuś z odpalaniem silnika, to znaczy, że mu zapłacili, albo jest idiotą
  • ~rycho
    (2014-01-12 23:10)
    jedna z njawiekszych pozycji budzetowych w kazdej korporacji motoryzacyjnej jest przeznaczona "badania i rozwoj" ida na to straszne pieniadze !!! i nagle jakis ... nie wiem jak go nazwac, niech bedzie facet wciska nam cosik co ma robic za samochod (bez badan, bez anliz, bez doswiadczen), a Polacy maja go kupowac bo nazywal sie bedzie Warszawa ??!!!
    w latach 50 Polska podpisala umowe z Fiatem na licencyjna produkcje, ale ruskie nie pozwolili i na otarcie lez dali nam do produkcji Pobiede, ktora u nas nazana zozstala Warszawa, a byl to "ukradziony", rozebrany na czesci i skopiowany amerykanski Chevrolet !!!
    i teraz may sie cieszyc bo znowu bedziemy mieli Warszawe ??!!! ktos ma nasrane pod peruka i to mocno !!!
  • ~Gość
    (2014-01-12 23:21)
    Felgi trochę jak w brykach, którymi jeżdżą w Stanach czarni dealerzy. Tył fajny, przód paskudny - jak w starej Warszawie. Życzę powodzenia, bo idea super. Gratuluję też odwagi. Miarą sukcesu będzie ilość sprzedanych egzemplarzy