• ~radek
    (2014-01-02 17:07)
    slusznie najpierw trzeba sie wziasc za te swiety krowy ktore sa ponad prawem jezdza po pijaku przekraczaja szybkos i sa chamoaci sam wiesniak i cham
  • ~emer
    (2014-01-02 19:10)
    Przed jazdą po pijanemy nie powinno być żadnego imunitetu i to dla nikogo. Czymże bowiem różni się pijany posel, senator, sędzia, prokurator i t.p. od pijanego robola? Tym że pije droższy alkohoł?
  • ~StJ
    (2014-01-02 17:50)
    Było to kilka lat temu w Krakowie. Nawalony jak stodoła poseł SLD pojechał w wigilię kupować choinkę, droga dla niego była za wąska więc jechach po chodniku dla pieszych!! Złapany przez policję wykręcił się IMMUNITETEM Nie pozwolił na badanie alkotestem !! Sprawa rozeszła się po kościach!! Taki to przykład Polakom dają wybrańcy, czy zasrańcy narodu!!
  • ~JAGA
    (2014-01-02 21:08)
    JESZCZE JEDNA JEST PIJACZKA KRUKOWA WJECHALA DO PLOTU TO NATORYCZNA ALKOCHOLICZKA WIDZIELISCIE JAK ONA SIE ZACHOWYWALA OJ TAM OJTAM TA OLKOCHOLICZKA POWINNA WYLECIEC NA PYSK
  • ~felczer
    (2014-01-02 20:44)
    smieszne, alkoholicy wygarazaja alkoholikom -ile gorzoly pije sie w sejmie ? w kancelariach ? przeciez widzimy tych trzesacych i spiacych gosci na posiedzeniach sejmu - wysuszeni czakaja na przerwe aby wypic malpke o 9 rano ?

    Chalcie tam u gory - premier niech poda ile wydaje rzad na alkohol, ile kancelaria prezydencka ? jak sie czuje prezydent po operacji i jednodniowym pobycie w szpitalu ?? taz jakis ostatnio roztrzesiony...
  • ~obserwator
    (2014-01-05 12:33)
    A gdy politykom zabraknie pijaków?

    Eliminacja alkoholu za kierownicą nie podniesie znacząco bezpieczeństwa na polskich drogach.

    W 2013 roku było 34,5 tysiąca wypadków drogowych, w których zginęło 3,5 tysiąca ludzi.

    W 2013 roku pijani kierowcy spowodowali 2 tysiące wypadków, w których zginęło 300 osób.

    (Liczby podałem w zaokrągleniu)

    Gdyby w zeszłym roku wszyscy kierowcy byli trzeźwi jak świnia, to wypadków i tak byłoby ponad 32 tysiące, a ofiar ponad 3 tysiące.

    Walka z pijanymi kierowcami jest konieczna. Ale zanim wszyscy za namową polityków ruszymy na krucjatę, zachowajmy pewien dystans do głoszonych przez nich haseł.

    Eliminacja alkoholu za kierownicą nie podniesie znacząco bezpieczeństwa na polskich drogach. Podobnie jak nie podniesie go stawianie radarów, mierzących prędkość z jaką rozstawiane są kolejne radary.

    Polityku, ruszaj mózgiem, a nie ustami! Potrzebujemy dobrych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa. Potrzebujemy też dobrych przykładów w dziedzinie etyki. Politycy w obu przypadkach okazują się bezużyteczni.

    http://mundurowi.salon24.pl/558667,a-gdy-politykom-zabraknie-pijakow
  • ~naiwny
    (2014-01-02 21:17)
    A gdzie ten pijaczek z filipińską chorobą i wielu zasłużonych z peło ??? czy aby kartki brakło aby wszystkich zmieścić ???
  • ~Elf
    (2014-01-02 22:24)
    Po tym festiwalu naszych oslów i Premiera nasuwa się jeden wniosek ;badania psychiatryczne posłów, senatorow,całej Rady Ministrów łącznie z Premierem są nieodzowne i muszą być obowiązkowe od zaraz inaczej po Polsce
  • ~vp
    (2014-01-03 05:34)
    Opisujecie Kurskiego ! On jest niepoczytalny to widać ,słychać i czuć na każdym kroku . Kto go wybiera ten bieże odpowiedzialność na siebie za wybryki .
  • ~Majka
    (2014-01-03 14:48)
    A rajdy po Warszawie pana Piechocińskiego i ministrów Tuska?

    Czemu o tym nie piszą służalcze media... ?