• ~żyd
    (2014-01-02 19:24)
    To już przechodzi wszelkie granice! Jak długo ten prezydent będzie grał małpę?
  • ~Pun-czek
    (2014-01-01 19:18)
    Mnopol - naucz sie ciemniaku pisać poprawnie nazwisko WIELKIEGO MARSZAŁKA. Ludzie on chyba zgłupiał do reszty ze swojej pychy!!!
    Byłem w Zulowie.
  • ~dziecko57
    (2014-01-06 19:25)
    Pani Melanio ja nic nie wiem o70% procentach,jeżeli dobrze pamiętam to pan Hrabia miał 17%,ten co zjadł ZIELONĄ WYSPĘ czyli wódz pisiorów 5%, Nasz Ukochany Przywódca 3% ,ale 63% zapytanych miała to całe towarzystwo(tu jako dobrze wychowany nie powiem gdzie),widzę że zamiast prawdy woli Pani euforię.
  • ~Melania
    (2014-01-06 07:18)
    Uratował czołg, teraz auto. A PiSiorów krew zalewa bo Prezydent ma niezmiennie 70% poparcie społeczne !!!
  • ~Do 89 wolny Polak
    (2014-01-05 13:43)
    Tylko najgorsze jest to ,że od tego rozwagi i rozumu nie przybędzie.A może się zająć obecną biedą,a nie durnotami z przeszłości?
  • ~dkjfig
    (2014-01-05 10:24)
    Piłsudski jest odpowiedzialny za śmierć ok 400 osób w przewrocie majowym w 1926r.To on stworzył najcięższe więzienia jak np. Bereza Kartuska w których przebywało kilkanaście tysięcy więźniów z powodów politycznych.Zlikwidowanie gen,Zagórskiego i Rozwadowskiego to też jego sprawka i wiele innych.Mamy jednak wielkiego miłośnika tego dyktatora .Brawo Bronek,teraz wiem jaki jesteś głupi.
  • ~haha warszawiak?szmatławiak
    (2014-01-03 15:48)
    pajacu,co ci ukradł Rydzyk.?Co ty masz?Jeśli coś to ukradłeś.
    Mózgu nie można ukraść więc nie masz.
  • ~r46
    (2014-01-02 21:44)
    Prezydent Kaczyński nie był zainteresowany ratowaniem trupa bo dla niego ważniejsi byli żywi ludzie i dla tego emeryci mieli waloryzacje takie jakie im się należały.Ten prezydent kochał swój naród i umożliwił mu wykupienie mieszkań spółdzielczych za małe pieniądze (moje 800 zł)
  • ~warszawiak
    (2014-01-02 14:53)
    co nie pasi PIS-bydelko ?
    cos nie rozumiecie matolki ?
    Zapytajcie zlodzieja z Torunia...
  • ~sigg666999
    (2014-01-02 05:31)
    Ta kabotynska, pasozytnicza klika skupiona na dworze prezydenta RP najwyrazniej nie ma nic lepszego do roboty niz zabawa ze starym gratem. Sami pseudo-historycy tam "pracuja", czyli cwaniacy, ktorzy nigdy nie mieli prawdziwej pracy, a teraz utrzymywani sa przez frajerow-podatnikow. Ciekawe ile panstwowej forsy zmarnuja na ten glupawy project .