• ~psyche
  (2013-12-30 17:06)
  Człowiek ma też psyche. Chyba opatrując rany cięte, kłute, szarpane i inne ktoś o tym zapomniał. Szkoda...
 • ~gp
  (2013-12-30 15:52)
  Wszystko wskazuje na to ze to jego "zjechanie" na lewy pas ruchu, bylo samo w sobie celowe... pewnie chcial popelnic w ten sposob samobojstwo zabijajac przy tym cala swoja rodzine... dlaczego sie dzieja takie rzeczy?
 • ~bolo
  (2013-12-31 19:22)
  ten samobójca lepiej by wyszedł gdyby sie zatrudnił jako killer lub zamachowiec w kość ciele zanim mnie zabijaja zabije jak najwiecej hrystus z bawiciel kogo on bawi
 • ~Polak Słowianin
  (2013-12-30 20:52)
  Drodzy przygłupy.Artykuł jest o wypadku który spowodował kierowca vectry oraz o ty że w szpuitalu popełnił samobójstwo.Nic nie wiadomo czy samobójca był katolikiem czy żydem czy może unita.Nie wiadomo czy chodził do kościola cerkwi czy synagogi. Niec nie wiadomo z jakich przyczyn popelnił ten krok.Prawdopodobnie nie udało mu sie zabic wraz z rodziną po uderzeniu w Iveco.Tak więc nie wiem po jaka cholerę atakujecie się wyzywając od najgorszych.Komuś zależy na dzieleniu Polakow.Najgorsze że te podziały sa sztuczne.Komuś to ma słuzyć .Komu .Domyślam się -na pewno nie Polsce.
 • ~BlindNiemy
  (2013-12-30 22:28)
  to prawda że lepiej 30 minut później... niż 30 lat wcześniej...

  ~ Emil... chrum... POwiedziałeś...
  ty zapewne jeździsz na hulajnodze i to daje ci prawo jazdy PO wszystkich
  no ale... jesteś usprawiedliwiony bo
  świnie
  też lubią mieć skrzydła
  i wiatr we włosach

  dla twojej większej jasności...
  niezły to zakręt w twojej głowie
  gdy po­mylo­ne wniebowzięcie
  ze zwykłym piep­rze­niem głupot
 • ~Emil
  (2013-12-30 21:48)
  Pewnie w PTTK robił KURS JAPOŃSKIEGO PILOTA wycieczek krajoznawczych i zgodnie z przepisami japońskimi trzymał lewostronny kierunek jazdy jak DOŚWIADCZONY PILOT JAPOŃSKI cierpiący na zespół stresu bojowego .
 • ~BlindNiemy
  (2013-12-30 21:48)
  przykro was czytać... stado baranów...

  znałem osobę /sąsiad/
  normalny młody człowiek jak i pozostali z rodzeństwa.
  Po tragedii i rozdzieleniu próbował się kontaktować by się dowiedzieć co z członkami rodzinki / bezskutecznie/ wg. mnie nie poradził sobie z problemem i szokiem...
  i ...
  żal... że nie miał Go kto powstrzymać...

  Dzieci w śpiączce farmakologicznej... żona już wyszła ze szpitala...
  jego nie ma
  trumna kupiona
  pogrzeb jeszcze nie wiem kiedy...
  i...
  przestańcie już...
 • ~Gość
  (2013-12-30 21:39)
  W ŁOWICZU 26 GRUDNIA 2013 księżólek nie miariawicki tylko rzymskokatolicki ROZWALIŁ LATARNIĘ I OKALECZYŁ KOBIETĘ jadąc limuzyną na podwójnym gazie .Ten samobójca jadąc NIEMIECKIM oplem vectrą był też napewno z kościoła rzymskokatolickiego jak NIEMIEC ŻYWY PAPIEŻ benedykt XVI bo tak gdyby był z kościoła POLSKIEGO albo nawet ateistą to napewno zadbałby chociaż o POLSKĄ RODZINĘ .
 • ~~gp
  (2013-12-30 21:00)
  Wszystko wskazuje na to ze to jego "zjechanie" na lewy pas ruchu, bylo samo w sobie celowe... pewnie chcial popelnic w ten sposob samobojstwo zabijajac przy tym cala swoja rodzine... dlaczego sie dzieja takie rzeczy?
 • ~frud
  (2013-12-30 19:36)
  kiedy zapanowala katolicka wiara ciemnota katolicka otumaniona glupotami o raju i niebie bardzo szybko chciala sie dostac do tego przybytku i masowo popelniala samobojstwa .Hierarchia widzac co sie dzieje wprowadzila ze ten popelniajacy samobojstwo ma ciezki grzech
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.