• ~MT
    (2013-12-27 22:49)
    RZECZYWISCIE, PRZÓD TO PORAŻKA - RESZTA OK.
  • ~Q
    (2013-12-28 13:27)
    zerżnięty Chrysler...
  • ~dany
    (2014-02-18 07:15)
    bardzo fajne auto pisac byle co i krytykowac moze kazdy a le niech pokaze co sam potrafi.Polacy maja dobre pomysly jak np.syrena110 , ogar ktore nie weszly do produkcji moze to sie uda powodzenia.
  • ~Logik
    (2014-01-15 15:40)
    Wygląda jka połączenie BWM z Bentleyem. Projekt mimo iż ambitny z założenia, to sama bryła jest mało oryginalna.
  • ~rycho
    (2013-12-28 15:03)
    "orginalna" Warszawa to skpiowany przez ruskich model Chewroleta, ktory w sojuzie jezdzil pod nazwa "Pobieda", a nam, do FSO zostal wpieprzony po tym jak ruskie kazali nam zrezygnowaz z kontraktu z Fiatem !!!
    i teraz mam byc szczesliwy, bo kais kretyn chce zeby po ulicach jedzilo cosik co mi bedzie o tym przypominalo ??!!!
    o parametrach technicznych nie bede sie wypowiadal, bo ich nie znam, mam tylko pytanie o o wspolczynnik CX (opor powietrza) - Mercedes, BMW "odchylily" przody swoich modeli sprawiajac ze sa duzo bardziej aerodynamiczne a ta nowa Warszawa pochyla "leb do przodu" ??!!!
    ani Warszawie ani Syrence nie wroze zadnej przyszlosci !!! czy te matolki mysla ze ktos wyda kupe kasy z sentymentu ??!!
  • ~a mnie pokrywa maski silnika w tym
    (2013-12-28 08:15)
    aucie podoba się.Jest bardzo zindywiluzowana (boczne przetłoczenia)+środkowe podniesienie.Jest to akcent retro (aby nie w odniesieniu do aeorodynamiki) ale auto może się naprawdę podobać... Może jeszcze warto pomyśleć o obniżeniu ramek szyb bocznych.Przy dobrych silnikach producentów zewnętrznych + mądrze skalkulowana cena, (wykonanie napewno perfekcyjne) to może być niezwykła alternatywa dla ukochanego pasiaka czy mondka.
  • ~POLAN
    (2013-12-28 20:47)
    CO BY NIE ZROBIONO W POLSCE

    TO PISOWSKIM MOCHEROM NIE NA RĘKE

    OJ MOCHERY MOCHERY
  • ~J-102
    (2013-12-27 18:08)
    To ma być model 1 : 1 ? To jest model 1 : 100 !
  • ~Tofik
    (2013-12-27 21:10)
    tył jak u profesor Pawłowicz: masywny, obły, latem dający dużo cienia ..
    przód jak u Fotygi: jakby bezzębny, sepleniący, ...taki bez wyrazu.
  • ~Ironiamus
    (2013-12-27 10:34)
    "...to trwa szybko... " xxxxxx Polska języka to trudna języka - szczególnie dla dziennikarzy polskich gazet.