• ~qer
    (2013-12-09 13:53)
    a karabiny i wyrzutnie pocisków tez mają .bo skoro taki pirat drogowy przekracza predkość o 20 km/h (podobno takich jest 90%) to po cała ta procedura .odstrzelić dziada i po sprawie .chory policyjny kraj
  • ~NO i co wyjdziemy z kryzysu?
    (2013-12-09 13:59)
    W koncu jakos trzeba ta kase na rzdowe potrzeby zorganizowac.
  • ~adam
    (2013-12-09 14:14)
    Jak pokazuje życie, policyjni kierowcy są ciency, porozbijaja te fury szybko.
  • ~pamela
    (2013-12-09 14:28)
    zabrać POstkomunistycznej POlicji ubeckie przywileje !!! Dlaczego mogą pracować tylko do 15 lat? Dlaczego nie płacą zusu? Dlaczego my musimy na nich robić? To wina ruska tuska!!!
  • ~naiwny
    (2013-12-09 15:13)
    Że szybcy to dobrze ale przy tej mocy dobrze by było aby jeszcze dokupić trochę rozumu dla kierujących bo jak znam życie to rowy i drzewa są zagrożone !!!.
  • ~fus
    (2013-12-09 15:29)
    tak wygladaja rzady rzezimu demokrtycznego nawet za komunizmu takiego zdzierstwa nie bylo
  • ~dzokej
    (2013-12-09 15:39)
    tak wyglada demokracja napady policji na mieszkania wyrywanie drzwi bicie niewinnych ludzie /osiemdziesiatlatkow/ Srzelanie do niewinnych ludzi w samochodach napad policjantow na bary lapownictwo .Oto nasi stroze prawa
  • ~Robnad
    (2013-12-09 15:39)
    mnie najbardziej rozczula widok takiego tajniaka łamiącego wszystkie przepisy by dogonić pirata. czy on nie zagraża wtedy nikomu?
    przy okazji. jeszcze nigdy nie dało mi się zobaczyć drogówki jadącej zgodnie z ograniczeniem.
    owszem, niech wyrywkowo sprawdzają trzeźwość, ale robienie z pirata kogoś, tylko dlatego ,że na pustej drodze z doskonałym widokiem na wszystkie strony jedzie sie szybciej?
    co z tymi kmiotami, co jadą niby 90-100, a we wsi czy miasteczku nie maja ochoty zwolnić?
  • ~obserwer_1
    (2013-12-09 15:42)
    co za pytanie? przecież to proste: za kierownicą tego samochodu siedzi policyjny tłuk
  • ~Ram
    (2013-12-09 16:16)
    POLSKIE PAŃSTWO POLICYJNE !!! Władza marnotrawi gigantyczne fundusze w imię idiotycznej ideologii ograniczenia szybkości. Kompletny idiotyzm !!!
  • ~pol anka
    (2013-12-09 16:26)
    jedzie sobie pirat, tam gdzie wolno 70 km/hjedzie 160 km/h, wyprzedza na trzeciego, przekracza dwie linie ciagłe, wyprzedza na pasach, jedzie pod prąd i stwarza swoim zachowaniem niebezpieczeństwo dla innych użytkowników. A za nim kto nowiusim państwowym ścigaczem, a Nasza Kochana Policja. I po 40 KILOMETRACH dopadaja drania, wjechał do rowu, uszkodził dwa inne pojazdy, zdmuchnął przystanek autobusowy i 6 pieszych w tym dwoje dzieci. Będzie SĄD, JEST ŚĄD I jes i kara, za spowodowanie nieumyślne śmierci 6 ludzi, w tym dwojga dzieci, rozwalenia przystanku, dwóch pojazdów WYMIERZAM 5 LAT i utratę prawa jazdy a przepraszam kierowca nie miał prawa jazdy, to tylko odsiadka w areszcie półzamknietym, siłownia, telewizja, książka, przepustki. I tak wyglada troska policji o bezpieczeństwo na drogach
  • ~antek
    (2013-12-09 16:48)
    a moze bys tak baranie uczyl bezpiecznej jazdy a nie pokazywal radiowozy, cymba.le
  • ~ivan
    (2013-12-09 18:28)
    ******* te radjolki, powinny być jeszcze niewidzialne dla radarów i oka ludzkiego.
  • ~`
    (2013-12-09 18:38)
    Dostała,dostała na pewno nakradła nikt tak nie dostaje...rudy może spać spokojnie
  • ~jj
    (2013-12-09 19:28)
    Państo policyjne - nie popjeram piractwa ale najpier niech k...a postawiom normalnie znaki ,złodzieje .Jedziesz nową czy wyremontowaną droga i widzisz jet tablica teren zabudowany znak 40km.przejeżdzasz 200m widzisz 50 potem jetst odwołanie na 70km a za kolejne 200m zabudowany 50 kogosi chyba popier ...ło jak by nie mozna było postawci ograniczenia do 80 na tym odcinku , celowe spowalnianie ruchu,
  • ~Witamy w Trzeciej RP
    (2013-12-09 21:51)
    Policja dostała nowe nieoznakowane radiowozy


    Za PRL (Breżniewa i Gierka) były czarne Wołgi nieoznakowane, za Stalina i Bieruta samochody Reno, Gestapo lubowało się Mercach i BM-kach za Adolfa, a obecnie mamy nowe wózki. Jak dojdzie do złamania prawa przez gangusów w nowych wózkach, to obywatel się nie poskarży, bo to mafia działa w smudze cienia.
  • ~radek
    (2013-12-09 21:54)
    durne policyjne matoly przestepcow to ni umieja zlapac pustaki potrafia tylko wypisywac mandaty nieki po podstawowce moze?
  • ~To dobrze
    (2013-12-09 21:59)
    Szybkie i zamaskowane!

    Będzie w czym śledzić społeczeństwo i trzymać za mordę.
  • ~lizak
    (2013-12-09 23:28)
    złodzieje rządowi fundują zabawki cymbałom w milicyjnych mundurkach. Mam nadzieję, że szybko się pozabijają ganiając idiotów takich jak oni sami.
    Czy nie przyszło do przestępczych łbów bandy ryżego, że taniej będzie ustawić odpowiednie oznakowanie tak jak to jest w cywilizowanych krajach..? Nie, nie przyszło, bo stawiając znaki mniej jest do przewalenia niż przy zakupie nowy i drogich fur.
  • ~kierowiec
    (2013-12-10 08:51)
    prosta recepta JAK WIDZĘ W LUSTERKU ŻE JEDZIE ZA MNĄ DWÓCH PALANTÓW to pozwalam się wyprzedzić, bo jeden umie czytać a drugi pisać.

Może zainteresować Cię też: