• ~mol
    (2014-01-02 04:15)
    a może zamiast pasata rosomak do odstrzału idiotów za kółkiem lepiej wyposaźony i skuteczniejszy
  • ~`
    (2013-12-22 20:09)
    Głupota dostała skrzydła ale nie potrafi latac ,łatwo poznac.
  • ~jeff
    (2013-12-16 20:16)
    To fakt, że popularne. Najchętniej kupowany u nas przedstawiciel segmentu D. Poznać można po rejestracji, a jak jeszcze na klapie zobaczy się V6 to jest pewność co do przeznaczenia. Ta wersja ma też bogatszy design na zewnątrz.
  • ~rychu
    (2013-12-15 20:57)
    300KM to standartowa moc w tych Passatach, myślę że będzie troche więcej, ale z 4 Motion będzie trzymac się dobrze w zakrętach
  • ~farba
    (2013-12-15 20:49)
    RADIOWOZY POLICYJNE POWINNY BYĆ O Z N A K O W A N E!!! JUŻ SAM ICH WIDOK PODZIAŁA KOJĄCO NA NADPOBUDLIWYCH KIEROWCÓW, A JEŻELI NIE - TO WTEDY KAMERKA, MANDACIK, PUNKTY ITP.
  • ~FMI xxxx
    (2013-12-13 12:26)
    Pod Zieloną Górą dostałem na wyjeździe mandat za 50/jechałem 60. Po jakimś czasie jadę tą samą drogą, jadę 50 patrzę 70. Zatrzymałem się i pytam dlaczego dostałem mandat za 60.? Drogówka : Taki był znak to był mandat, teraz jest inny znak może pan jechać 70 szarokiej drogi >
  • ~gadzinaq
    (2013-12-12 17:36)
    Nie ! Za 2 lata rudy nie bedzie spal spokojnie bo (PO=elni samobojstwo przez PO-wieszenie) A jak aniolkowie wtrącą go do piekla będzie mial gorącą przepalanke)
  • ~kasper
    (2013-12-10 20:24)
    Przypuszczam, że policyjne wersje mają do tego zdjęte ograniczenia albo przesunięte do góry. Z takim silnikiem to sądzę, że można więcej niż 250 na godzinę.
  • ~Lux
    (2013-12-10 11:20)
    a Yanosik ma też o nieoznakowanych ostrzeganie, warto ogarnąć, bo mandat od tajniaka może zaboleć
  • ~Wincenty Kadłubek
    (2013-12-10 09:06)
    A gdzie jest obowiązkowa naklejka z nr rejestracyjnym na przedniej szybie? To można tak jeździć i nikt nie zabierze dowodu? Dowód jest na zdjęciach powyżej.
  • ~kierowiec
    (2013-12-10 08:51)
    prosta recepta JAK WIDZĘ W LUSTERKU ŻE JEDZIE ZA MNĄ DWÓCH PALANTÓW to pozwalam się wyprzedzić, bo jeden umie czytać a drugi pisać.
  • ~lizak
    (2013-12-09 23:28)
    złodzieje rządowi fundują zabawki cymbałom w milicyjnych mundurkach. Mam nadzieję, że szybko się pozabijają ganiając idiotów takich jak oni sami.
    Czy nie przyszło do przestępczych łbów bandy ryżego, że taniej będzie ustawić odpowiednie oznakowanie tak jak to jest w cywilizowanych krajach..? Nie, nie przyszło, bo stawiając znaki mniej jest do przewalenia niż przy zakupie nowy i drogich fur.
  • ~To dobrze
    (2013-12-09 21:59)
    Szybkie i zamaskowane!

    Będzie w czym śledzić społeczeństwo i trzymać za mordę.
  • ~radek
    (2013-12-09 21:54)
    durne policyjne matoly przestepcow to ni umieja zlapac pustaki potrafia tylko wypisywac mandaty nieki po podstawowce moze?
  • ~Witamy w Trzeciej RP
    (2013-12-09 21:51)
    Policja dostała nowe nieoznakowane radiowozy


    Za PRL (Breżniewa i Gierka) były czarne Wołgi nieoznakowane, za Stalina i Bieruta samochody Reno, Gestapo lubowało się Mercach i BM-kach za Adolfa, a obecnie mamy nowe wózki. Jak dojdzie do złamania prawa przez gangusów w nowych wózkach, to obywatel się nie poskarży, bo to mafia działa w smudze cienia.
  • ~jj
    (2013-12-09 19:28)
    Państo policyjne - nie popjeram piractwa ale najpier niech k...a postawiom normalnie znaki ,złodzieje .Jedziesz nową czy wyremontowaną droga i widzisz jet tablica teren zabudowany znak 40km.przejeżdzasz 200m widzisz 50 potem jetst odwołanie na 70km a za kolejne 200m zabudowany 50 kogosi chyba popier ...ło jak by nie mozna było postawci ograniczenia do 80 na tym odcinku , celowe spowalnianie ruchu,
  • ~`
    (2013-12-09 18:38)
    Dostała,dostała na pewno nakradła nikt tak nie dostaje...rudy może spać spokojnie
  • ~ivan
    (2013-12-09 18:28)
    ******* te radjolki, powinny być jeszcze niewidzialne dla radarów i oka ludzkiego.
  • ~antek
    (2013-12-09 16:48)
    a moze bys tak baranie uczyl bezpiecznej jazdy a nie pokazywal radiowozy, cymba.le
  • ~pol anka