• ~mol
    (2014-01-02 04:15)
    a może zamiast pasata rosomak do odstrzału idiotów za kółkiem lepiej wyposaźony i skuteczniejszy
  • ~jj
    (2013-12-09 19:28)
    Państo policyjne - nie popjeram piractwa ale najpier niech k...a postawiom normalnie znaki ,złodzieje .Jedziesz nową czy wyremontowaną droga i widzisz jet tablica teren zabudowany znak 40km.przejeżdzasz 200m widzisz 50 potem jetst odwołanie na 70km a za kolejne 200m zabudowany 50 kogosi chyba popier ...ło jak by nie mozna było postawci ograniczenia do 80 na tym odcinku , celowe spowalnianie ruchu,
  • ~rychu
    (2013-12-15 20:57)
    300KM to standartowa moc w tych Passatach, myślę że będzie troche więcej, ale z 4 Motion będzie trzymac się dobrze w zakrętach
  • ~farba
    (2013-12-15 20:49)
    RADIOWOZY POLICYJNE POWINNY BYĆ O Z N A K O W A N E!!! JUŻ SAM ICH WIDOK PODZIAŁA KOJĄCO NA NADPOBUDLIWYCH KIEROWCÓW, A JEŻELI NIE - TO WTEDY KAMERKA, MANDACIK, PUNKTY ITP.
  • ~FMI xxxx
    (2013-12-13 12:26)
    Pod Zieloną Górą dostałem na wyjeździe mandat za 50/jechałem 60. Po jakimś czasie jadę tą samą drogą, jadę 50 patrzę 70. Zatrzymałem się i pytam dlaczego dostałem mandat za 60.? Drogówka : Taki był znak to był mandat, teraz jest inny znak może pan jechać 70 szarokiej drogi >
  • ~gadzinaq
    (2013-12-12 17:36)
    Nie ! Za 2 lata rudy nie bedzie spal spokojnie bo (PO=elni samobojstwo przez PO-wieszenie) A jak aniolkowie wtrącą go do piekla będzie mial gorącą przepalanke)
  • ~kasper
    (2013-12-10 20:24)
    Przypuszczam, że policyjne wersje mają do tego zdjęte ograniczenia albo przesunięte do góry. Z takim silnikiem to sądzę, że można więcej niż 250 na godzinę.
  • ~Lux
    (2013-12-10 11:20)
    a Yanosik ma też o nieoznakowanych ostrzeganie, warto ogarnąć, bo mandat od tajniaka może zaboleć
  • ~Wincenty Kadłubek
    (2013-12-10 09:06)
    A gdzie jest obowiązkowa naklejka z nr rejestracyjnym na przedniej szybie? To można tak jeździć i nikt nie zabierze dowodu? Dowód jest na zdjęciach powyżej.
  • ~kierowiec
    (2013-12-10 08:51)
    prosta recepta JAK WIDZĘ W LUSTERKU ŻE JEDZIE ZA MNĄ DWÓCH PALANTÓW to pozwalam się wyprzedzić, bo jeden umie czytać a drugi pisać.