• ~Jola
    (2013-12-02 11:26)
    je..ł go pies!
  • ~well done not u for 2
    (2013-12-02 16:32)
    Jesli AUDI 5 to w Polsce LUKSUS to o czym my w ogole mowimy? Wg danych publikowanych w THE Economist Polska gospodarczo jest ok. 36 lat za Europa zachodnia. Europa zachodnia jest gospodarczo ok 40 lat za USA. Komuna wbijala w polskie glowy ze Polak jest najlepszy, najmadrzejszy i w ogole naj naj. Niestety tak nie jest i dopoki Polacy sobie tego nie uzmyslowia dopoty beda mieli to co maja.
  • ~Wynocha z Polski obesrane UB-ole
    (2013-12-02 19:06)
    Dzisiaj SB-cki TVN 24 wyemituje program wyszydzający posła Prawa i Sprawiedliwości.

    Bandyci ,złodzieje i łapówkarze nie mogą mu darować ,ze w latach 2005-2007 drżeli przed Wymiarem Sprawiedliwości .

    Dziś się mszczą za to ,że w latach rzadów PiS nie mogli bezkarnie okradać Polaków.

    Pogarda dla SB-cki z TVN 24 !!!
  • ~007
    (2013-12-02 18:51)
    To się Bronek spocił z Tuskiem jakimi zasrranymi są mężami stanu po olaniu Ukrainy. Widać, że dla Komorowskiego i Tukana najdroższy jest Putin i Anodyna. To właściwie co Tusk miał na myśli po przez gestykulację nad ciałami POmordowanych na wrogiej ziemi Smoleńskiej?
  • ~ZORRO5
    (2013-12-02 18:30)
    A MI LATA CZYM JEŹDZI ; JEST MI WSTYD , ŻE TAKI KTOŚ JEST POSŁEM
  • ~ABBA
    (2013-12-02 16:18)
    uffffff! dziś jechałem POżyczonym rowerem, ale miałem szczęście - NiKT mnie nie złapał !!
  • ~bonzo
    (2013-12-02 16:47)
    A tak ... poseł Tomasz Kaczmarek , to nie łaska , pełowsko-ubeckie , załgane ścierwa !!!
  • ~Fan_Toyoty
    (2013-12-02 16:35)
    Tomek daj sobie spokoj z tymi niemieckimi furami.Robisz im reklame a szpringerowski portal cie obsmiewa.Japonce sa lepsze.
  • ~Gwidon Ciekawy
    (2013-12-02 16:28)
    Chciałbym abyTomek wyjasnił co prezes Kaczynski ma wspólnego z Majdanem. Czy to kolejny koń na którego stawia ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-02 19:41)
    PIS to zwis
    re falszywka "Wiesio" plaszczak/Tofik
    posluchaj chamski wypierdku , falszerzu postow
    dla mnie jestes tym, co pies zostawia na trawniku, gooownem.
    mozesz sobie szczekac prostaku, niczego to nie zmieni.
    kiedys, takie gnidy jak ty urzedowaly w rynsztoku, teraz dzieki komunie robia za czlekoksztaltnych.

    jeszcze jedno durny chamie. z PIS
    prezes juz dlugo nie pociagnie - i co wtedy ?
    teraz wynocha z POwrotem do gnoju
    rodzina teskni.