• ~Marcin z Urzędowa
    (2013-12-03 14:17)
    Głowna wada nowych autobusów, bo brak szeroko otwieranych okien jak w Ikarusach.
  • ~opek
    (2013-12-02 12:38)
    akurat jecze (ogórki) awaryjne nie byłu,redachotrku
  • ~tele-wic
    (2013-12-02 14:23)
    A kiedy odejdzie bufetowa, w końcu bardziej zużyta od Ikarusów.
  • ~Yoolo
    (2013-12-02 15:09)
    A propos informacji powyżej - Piosenka zespołu Kanał Audytywny

    Halo, halo, ja dzwonię w takiej sprawie,
    Że po trawie prawie potrafię
    Cały schować się w rękawie
    Biorę udział w zabawie-a więc
    Czy wygrywam pla-plażowy latawiec
    Dla wygimnastykowanych Obywatelów
    nie wygrywam – szkoda, bo popuszczałbym go sobie na Helu.
    Jakie to szczęście, że dzwonię telemi-tolofonem tu w zupełnie innym celu

    Otóż od lat wodzi mnie pokusa,
    A dziś nareszcie, uwaga, zakładam koło przyjaciół skrzyni biegów czerwonego Ikarusa
    Toż to perła z lamusa, pokoleń ogniwo, spoiwo.
    O dziwo chodzi do dziś i budzi ludzi podziw,
    Tyle godzin, ile co dzień urodzin.
    Realizator jazdykikutem po kabinie budzi, budzi
    W Poznaniu, Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi
    Niechaj kultowość się rodzi, rządzi…
    Animowana jak pacynka, biegowa skrzynka
    Gałka opada trzymana na upalonych linkach
    Jedynka – nie chwyta jak blondynka.
    Dwójka – miękko jak na kolanach u wujka
    Trójka – o trójkę, dwójka, bo trójka coś nie wskakuje za ******
    Za to czwórka – choć ma naturę Turka chodzi jak fotokomórka
    Tyle, że silnik już tyle nie wyfurka…

    Moja perła z lamusa – skrzynia biegów Ikarusa
    Perła z lamusa – skrzynia biegów Ikarusa
    Perła z lamusa – skrzynia biegów Ikarusa
    Perła z lamusa – skrzynia biegów Ikarusa
  • ~czestochowa
    (2013-12-02 23:54)
    Ikarusy z Warszawy śmigają dalej. Gdzie? W Częstochowie! Nawet nie przemalowane :). Tak więc epoka Ikarusów trwa nadal a kolejne miliony kilometrów się nabijają. Niezniszczalne auta.
  • ~mpk
    (2013-12-02 23:55)
    http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,13069408,MPK_kupilo_w_Warszawie_15_letnie_ikarusy__Po_Czestochowie.html

    Stołeczne Ikarusy w Częstochowie!
  • ~Anty Pasożyt
    (2013-12-04 13:03)
    100x bardziej wolę starego ikarusa niż te nowsze autobusy bez klimy i z wąziutkimi lufcikami zamiast normalnych otwieranych okien!!! darmozjady urzędasy którzy kupili te autobusy powinni być nimi wożeni w ścisku w najgorsze upały przez cały dzień!!!
  • ~smiech na sali
    (2013-12-16 10:41)
    HANNA GRONKIEWICZ WALTZ POwiiedziala co wiedziala.