• ~hert
    (2013-11-29 23:38)
    PO to trucizna.
  • ~qwertyu
    (2013-11-30 00:03)
    a to ...wiele jedne no
  • ~Tofik
    (2013-11-30 09:00)
    Maciora OBLAKANA

    - Sztuczna mgla
    - Hel
    - Bomby magnetyczne
    - Trotyl
    - Elektromagnesy
    - Spisek premiera Tuska z Putinem
    - Zamach zorganizowany przez Rosjan
    - Brzoza sama sie zlamalo
    - Jeden wybuch
    - Dwa wybuchy
    - Ocalaly 3 osoby
    - Ocalalo 0sob 10-
    - hel rozpylony w okolicach lotniska w celu wywolania sztucznej mgly zostal tez uzyty do zamrazania urzadzen pokladowych samolotu, na który zamachu dokonali - wiemy kto.
    - paralizujacy gaz we wnetrzu samolotu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-30 08:56)
    "Tak dalej być nie będzie!", jak mawia Ferdek Kiepski.

    To nie do pomyślenia, że bachory Gosiewskiego nie mają co jeść,
    Marta Wiecznie Dziewica nie ma na nowe Audi Q7, "agenta Tomka" nie stać na Porsche Cayenne,
    żonka Hofmana zgłupiała z biedy, Śniadka nie stać na wybielanie skóry,
    Kaczyńskiego nie stać na stomatologa, ani nawet na mydło
    a ten
    TUSK... zadowolony z życia.

    Tak dalej być nie będzie... ;)
  • ~Gość
    (2013-11-30 08:26)
    Bo prawo jest dla maluczkich. Wot polska demokracja.
  • ~sPISek rudego POomyleńca !!!
    (2013-11-30 07:33)
    ~warszawiak2013-11-30 07:29 dobrze Ci napisał .Jak wyżre Ci g...uwno ze łba do końca to do PO-dleć do Obszczymura13 na wiochę on ma tego PO-d dostatkiem uzupełnisz sobie !!!
  • ~SYFILIS WYŻERA CI GU.W.NO Z GŁOWY~warszawiak
    (2013-11-30 07:29)
    ~warszawiak2013-11-30 06:52 kumplu w głowie to ty masz gu.wn.o a Kaczyńskiemu to możesz co najwyżej buty pucować . Pajacu jeden .
  • ~micek
    (2013-11-30 07:14)
    Oni nic nie narozrabiali ! To sa zwykli bandyci ! To ze bandziory zajmuja stanowiaka to tylko bardzo zle o nas swiadczy ! Jak to sie dzieje ze takide bandziory nami rzadza ! Kanalie mogly pozabijac ludxzi ! Czy bandziory zostana ukarani ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-30 07:01)
    ZOBACZCIE JAK ONI SIĘ ZACHOWUJĄ JAK MAFIOZI , LIMUZYNY ,OCHRONIARZE ,ŁAMANIE PRAWA ,CYGARA ,GARNITURY ,WINA ,DROGIE WINA !!! ZOBACZCIE JAK ONI SIĘ ZACHOWUJĄ JAK MAFIOZI , LIMUZYNY ,OCHRONIARZE ,ŁAMANIE PRAWA ,CYGARA ,GARNITURY ,WINA ,DROGIE WINA !!! ZOBACZCIE JAK ONI SIĘ ZACHOWUJĄ JAK MAFIOZI , LIMUZYNY ,OCHRONIARZE ,ŁAMANIE PRAWA ,CYGARA ,GARNITURY ,WINA ,DROGIE WINA !!!
  • ~warszawiak
    (2013-11-30 06:52)
    to co Kaczynski ma w glowie to ja mam w doopie
    Do imc J.Kaczynskiego :

    Kainie, cózes uczynil bratu swemu, Lechowi ?