• ~ŻENADA
    (2013-11-21 06:59)
    ŻENADA
  • ~sam
    (2013-11-21 15:03)
    PARTIA wina, cygar i drogich "Rolexów" degeneruje się szybko. Trzeba degeneratów odsoawć od koryta bo szkoda kraju.
  • ~vi
    (2013-11-21 12:16)
    Teraz widzicie jak urzędnicy państwowi okradają Polskę i Nas podatników. Przecież Oni mają wysokie pensyjki i przywileje ,a jeszcze kradną !!! Ilu złodzieji jest jeszcze ? i nigdy Ich nie złapią, tego nie wie Nikt. po kilku latach , sprawa przycichnie i do umorzenia !!! tak jak z wcześniejszymi aferami. Bo ci co dziś oskarżają tych co kradli ,to sami też wcześniej kradli. Hej.
  • ~pamela
    (2013-11-21 11:01)
    Kolejna banda pasożytów do utrzymania, mój Boże widzisz i też masz nas w doopie... Jak za komuny!
  • ~pl
    (2013-11-21 12:10)
    37 osób już zatrzymanych a ta wiadomość schowana gdzieś za"rekonstrukcją"... W parlamencie EU nasz Zulu-Gula, We Wrześniu Donald ogłaszał "koniec kryzysu"... Notowania PO wzrastają, - ja w kabarecie żyję?
  • ~Ela
    (2013-11-21 12:09)
    abc, Mamy nową Konstytucję RP Pana Kwaśniewskiego i iwększość ludzi ma z nią problem, gdyż jej nie zna i nie zna swoich praw! Poczytaj ją sobie a potem krytykuj z sensem!
  • ~czuwaj
    (2013-11-21 11:39)
    Co tam brytyjski 'szyk' czy szwedzka 'stal' - POmatol to CHAM CHAMEM, NA WIEKI WIEKOW...Amen
  • ~solidaruch
    (2013-11-21 11:23)
    A biedni Polacy nie maja na bilety autobusowe.
  • ~tuu
    (2013-11-21 11:17)
    Tusk z ferajną pobawił się w piaskownicy, a jutro mają spotkanie przy trzepaku.
    Uwaga: w sobotę deskorolki!
  • ~abc
    (2013-11-21 10:28)
    Złodziejski system sprawowania władzy powinien być stanowczo zakończony. Powinna być zmieniona ordynacja wyborcza - na demokratyczną.Powinna być wprowadzona możliwość natychmiastowego odsuwania od korytka różnej maści złodziei krętaczy i malwersantów.Zaostrzony system kar dla parlamentarzystów członków rządu,polityków,policji , prokuratorów i sędziów.Zrównanie praw wszystkich obywateli wobec Konstytucji.Państwo nie może być śmiertelnym wrogiem swoich obywateli.Wszystkie mafie (czyt. partie) powinny być rozwiązane.