• ~Bezpieczny
    (2013-11-08 15:32)
    Tego nie ukradną - Fiat Tempra za 2650 na allegro.
  • ~Jerry
    (2013-10-31 06:08)
    Wiadomo że w internecie kradzione części samochodowe stanowią około 97% Dlaczego policja się nie weżmie za tych handlarzy? Za kradzież z włamaniem jest do 10 lat czy jakiś złodziej dostał taki wyrok? Dlaczego Wymiar Sprawiedliwości jest taki łaskawy dla tych złodziej? Dlaczego zapadają takie śmieszne wyroki? Czyżby państwo Polskie miało jaki cel tak postępować tak ze złodziejami. 10000 tysięcy ukradzionych aut rocznie to ogromna liczba. Allegro jest zasypywane tymi częściami i nic się nie dzieje? Od czasu do czasu jakiś pechowy złodziej zostanie złapany i dostaje 2 lata albo zawiasy. To tak jak by istniał jakiś dziwny układ Polski Wymiar Sprawiedliwości - złodzieje samochodów.
  • ~uvi
    (2013-11-03 15:38)
    lepiej jakby dodano jaki to stanowi udział w ilosci aut w Polsce, pewnie wyszło by że najchętniej kradzione są Hondy.
  • ~Bader
    (2013-11-26 23:42)
    ~slonzok2013-11-04 09:08
    ?Polska to najpiekniejszy i najbogatrzy Kraj na Swiecie Wszscy kradna a zawsze wszystko jest

    Jacy wszyscy? Pożyczają od kolegów albo dostraja w prezencie. Nie masz takich kolegów dlatego cie zazdrość zżera. Ja tez nie mam. Taki więcej nie towarzyski chyba jestem.
  • ~edi
    (2013-11-24 18:17)
    no kwota daje do myślenia ale widać że tendencja jest spadkowa, szczególnie przy Volkswagenach ktore są coraz lepiej zabezpieczane
  • ~Darek LCA
    (2013-11-02 20:51)
    A Policja I Straz M.mandaciki radarki ina glupich kiboli pieniadze i czas marnuja nic pozytecznego z ich strony za co my im placimy?
  • ~akcent
    (2013-10-31 12:09)
    bierność państwa w tej materii(złodziejskiej)jest porażająca.Dlaczego? bo siedzący na stołkach poselskich,ministerialnych,burmistrzowskich itp to złodzieje w mniejszej lub większej skali.A przecież pochodzą nie z ruskiej ani rumuńskiej ziemii.
    Polak-chrzescijanin?katolik?kieruje się co niedzielę do koscioła-a od poniedziałku do soboty to zwykły złodziej.Tylko metody radykalne-skalpelem -są antidotum.
  • ~petr
    (2013-10-31 10:45)
    To jest wielka zagadka ze panstwo tak lagodnie obchodzi sie ze zlodziejami samochodow.Przeciez na ten luksus trzeba odkladac kilka lat a zlodzieje przychodza sobie jak po swoje.Moze zaczna tez zabierac ludziom mieszkania i wyrzucac z nich lokatorow bo czesto cena auta jest zblizona do ceny mieszkania.To jest patologia panstwa polskiego i nie tylko.
  • ~Inka
    (2013-10-31 05:48)
    Wiem ze żródeł dobrze poinformowanych że większość złodziei i paserów samochodów nadaje policji. Są informatorami, dlatego dostają takie małe wyroki jak już ich muszą przymknąć
  • ~klara
    (2013-10-30 12:04)
    teraz będą się za hondy brać ! a to czorty ?
    Trzeba uważać na limuzyny ?