• ~007
    (2013-10-15 12:57)
    To ile zapłacili Anglicy i komu?
  • ~JGK
    (2013-10-15 13:37)
    Przecież PO tępi wszystko, co polskie (czytaj nienormalne)
  • ~PP SPRAWIEDLIWY
    (2013-11-10 14:31)
    Nie dostali łapówki !!!
  • ~Grzechu comeback
    (2013-10-16 09:33)
    TO NIE FSO STRACIŁO TYLKO POLACY! A mafia się na tym dorobiła
  • ~andrzejto
    (2013-10-15 16:25)
    Podziękujcie bufetowej, której nie odwołaliście w referendum. To dzięki niej podatki od nieruchomości poszłyu w górę tak wysoko, że nikt nie chciał pchać się w FSO
  • ~Uwaga !!!
    (2013-10-15 16:14)
    Rostowski to aby nie parch ??? Jego dzialalnosc mocno na to wskazuje.
  • ~Urb@
    (2013-10-15 14:57)
    Ludzie o czym wy marzycie, o reaktywacji FSO? A kto w to zainwestuje, niby jakie walory sobą przedstawia ten wrak fabryki dla potencjalnego inwestora, położenie w środku miasta ? czy może technologie z połowy lat 80-tych ubiegłego wieku? Zapomnijcie.
  • ~tfuuu-sk-wlyta
    (2013-10-15 14:19)
    Kim wlasciwie jest rostowski? kto go PO-drzulil? cza aby reprezentuje interesy Polski?? Bo chyba przyjechal z Anglii? cos mi sie wydaje.
    Rostowski wyrzuca firmy z PO-lski a Polacy jada pracowac w firmach wyrzuconych.
  • ~warszawiak
    (2013-10-15 14:07)
    Jak mozna awansowac z porucznika rezerwy na generala za PIS
    Hej PISiury, w ciagu 2 lat,od stopnia porucznika !
    Kto pomoze mi zrozumiec ten awans ?
    Co dokonal Witold M., ze zostal generalem ?

    Jaki prezdet ,taki general .
    Wstyd i obrzydzenie bierze, kiedy sie na to towarzystwo patrzy.
    ---
    Co zostalo po PIS !
    W powstalych po WSI Sluzbie Kontrwywiadu Wojskowego i Sluzbie Wywiadu Wojskowego oczywiste jest odejscie szefa SKW Antoniego Macierewicza. Zostal poslem i nie moze tego laczyc z szefowaniem kontrwywiadowi

    i. Mniej oczywista jest dymisja Marczuka, który kieruje SWW- byly straznik miejski za PIS...general w 2 lata
    SKW czeka weryfikacja: -
    Na wstepie oddzielimy zawodowych zolnierzy od osób, które Macierewicz pozatrudnial z klucza politycznego - przede wszystkim czlonków redakcji swojego pisma "Glos", dzialaczy Ruchu Patriotycznego(partia Macierewicza) i osób, które w 1991 r. pracowaly z Macierewiczem w MSW

    STRAZNIK MIEJSKI...general w 2 lata za PIS juz od dawna na generalskiej EMERYTURZE
    jak PIS- agent Tomek...smieje sie z pracujacych ciezko POLAKOW...!!!
  • ~odpowiedz
    (2013-10-15 13:53)
    ~OMEN chodzi o to ze cie urodzili przez dupe
  • ~masa
    (2013-10-15 13:40)
    Fiaty to są największe złomy z wyciekami oleju
  • ~m
    (2013-10-15 12:51)
    Rostowski powiediał nie dla Polaków przewidziane jest likwidacja państwa Polskiego a w zamian ************ z Polakami żebrakami glosujcie dalej na obcych tak jak to zrobiono w Warszawie
  • ~nissan333333
    (2013-10-15 13:45)
    tam robią nissana juka
  • ~OMEN
    (2013-10-15 12:48)
    Taa... Mam pytanie. To chodzi o jakies tajemnicze" polskie władze" , czy PO prostu o PO?
  • ~warszawianin
    (2013-10-15 12:31)
    Zgadywanka dla lemingów:
    Jaki mógł być efekt 1000 (TAK, TAK - TYSIĄC!) - procentowego wzrostu w 2008 opłat za użytkowanie wieczyste gruntu przez FSO?
    Kto jest od 2006 prezydentem Warszawy?
    Kto jest wiceprzewodniczącą Platformy zwanej nie wiadomo czemu "Obywatelską"?.
    Kto pożałował 5 zł na bilet do parku w Wilanowie?

    Leming, który prawidłowo odpowie na powyższe pytania, w nagrodę może sobie ZA DARMO wymienić głowę na słoik.
    Najlepiej pusty.
  • ~Wittorio
    (2013-10-15 12:19)
    Polacy powiedzieli twardo NIE poniewaz Japończycy nie mają w zwyczaju dawać w łapę obowiązujących u nas 10%.od zawartego kontraktu.Nic straconego.Polacy na emigracji też chcą pracować-szkoda,że nie dla Polski.
  • ~Kielczanin
    (2013-10-15 12:12)
    Rostowski realizuje powierzone mu zadania bardzo dobrze. A wśród tych zadań jest eliminacja Polski jako gospodarczego konkurenta krajów zachoidnich. Jest w tym naprawdę dobry i ma duże doświadczenie. Nie zapominajmy, że był współpracownikiem Balcerowicza, a w tworzenie legendy Rostowskiegoi jako specjalisty od ekonomi zaangażował się sam Gyorgy Soros i jego lipny Uniwersytet Srodkowo-Europejski.
  • ~Demaskator
    (2013-10-15 11:56)
    Japończycy tak chcieli się ustawić aby prawie za darmo mogli produkować auta. To nie były negocjacje to był dyktat. Polska nie może ulegać takim naciągaczom bo pojawią się inni i tylko na tym straci.
  • ~POLAN
    (2013-10-15 11:55)
    ZASTANAWIAM SIE JAK DŁUGO P. TUSK BEDZIE TRZYMAŁ TEGO BAŁAGANIARZA ROSTOWSKIEGO???
  • ~newyorker77
    (2013-10-15 11:52)
    POlskie wladze stracily nie tylko ten kontrakt. A Rostowski POwinien twardo rozmawiac wylacznie z wlasna duupaa. I to za drzwiami z napisem "OO". Wystraczajaco duzo klopotow sprawil Polsce.

Może zainteresować Cię też: