• ~007
    (2013-10-15 12:57)
    To ile zapłacili Anglicy i komu?
  • ~JGK
    (2013-10-15 13:37)
    Przecież PO tępi wszystko, co polskie (czytaj nienormalne)
  • ~PP SPRAWIEDLIWY
    (2013-11-10 14:31)
    Nie dostali łapówki !!!
  • ~Grzechu comeback
    (2013-10-16 09:33)
    TO NIE FSO STRACIŁO TYLKO POLACY! A mafia się na tym dorobiła
  • ~andrzejto
    (2013-10-15 16:25)
    Podziękujcie bufetowej, której nie odwołaliście w referendum. To dzięki niej podatki od nieruchomości poszłyu w górę tak wysoko, że nikt nie chciał pchać się w FSO
  • ~Uwaga !!!
    (2013-10-15 16:14)
    Rostowski to aby nie parch ??? Jego dzialalnosc mocno na to wskazuje.
  • ~Urb@
    (2013-10-15 14:57)
    Ludzie o czym wy marzycie, o reaktywacji FSO? A kto w to zainwestuje, niby jakie walory sobą przedstawia ten wrak fabryki dla potencjalnego inwestora, położenie w środku miasta ? czy może technologie z połowy lat 80-tych ubiegłego wieku? Zapomnijcie.
  • ~tfuuu-sk-wlyta
    (2013-10-15 14:19)
    Kim wlasciwie jest rostowski? kto go PO-drzulil? cza aby reprezentuje interesy Polski?? Bo chyba przyjechal z Anglii? cos mi sie wydaje.
    Rostowski wyrzuca firmy z PO-lski a Polacy jada pracowac w firmach wyrzuconych.
  • ~warszawiak
    (2013-10-15 14:07)
    Jak mozna awansowac z porucznika rezerwy na generala za PIS
    Hej PISiury, w ciagu 2 lat,od stopnia porucznika !
    Kto pomoze mi zrozumiec ten awans ?
    Co dokonal Witold M., ze zostal generalem ?

    Jaki prezdet ,taki general .
    Wstyd i obrzydzenie bierze, kiedy sie na to towarzystwo patrzy.
    ---
    Co zostalo po PIS !
    W powstalych po WSI Sluzbie Kontrwywiadu Wojskowego i Sluzbie Wywiadu Wojskowego oczywiste jest odejscie szefa SKW Antoniego Macierewicza. Zostal poslem i nie moze tego laczyc z szefowaniem kontrwywiadowi

    i. Mniej oczywista jest dymisja Marczuka, który kieruje SWW- byly straznik miejski za PIS...general w 2 lata
    SKW czeka weryfikacja: -
    Na wstepie oddzielimy zawodowych zolnierzy od osób, które Macierewicz pozatrudnial z klucza politycznego - przede wszystkim czlonków redakcji swojego pisma "Glos", dzialaczy Ruchu Patriotycznego(partia Macierewicza) i osób, które w 1991 r. pracowaly z Macierewiczem w MSW

    STRAZNIK MIEJSKI...general w 2 lata za PIS juz od dawna na generalskiej EMERYTURZE
    jak PIS- agent Tomek...smieje sie z pracujacych ciezko POLAKOW...!!!
  • ~odpowiedz
    (2013-10-15 13:53)
    ~OMEN chodzi o to ze cie urodzili przez dupe