• ~Pafnucy
    2013-09-26 17:14
    Pięknie wygląda za kierownicą - ma siłę w sobie. Chyba ma w KDU liczbę 8, 1 lub 2 w którymś członie. Pozdrawiam Panią i zachęcam do przejścia na stronę: www.eioba.pl/pafnucy/articles
  • ~Jan Bohynski
    2013-09-26 02:44
    Moja zona Marysia przejechala na swoim traku " Szruni " 2000000 km po Stanach i Kanadzie. Tez filigranowa blondynka. Pozdrawiam Iwone. Przyjezdzaj dziewczyno na duzy kontnent - pojezdzisz sobie do woli. JB.
  • ~hanka
    2013-09-25 21:10
    Doskonala dziewczyna-- naprawde mi imponuje.
    Dobrze wyglada i doskonale daje sobie rade z meskim zawodem.
    Dobrej dalszej drogi!
  • ~TIR o wiec
    2013-09-25 17:06
    Wymiana ŻARÓWKI, osiołku, a nie reflektora.
  • ~POdode
    2013-09-26 21:08
    Piękna, odważna dziewczyna, nie ciepłe kluchy jak jakaś Kasia o znanym nazwisku tatuśka.
  • ~sdx
    2013-10-04 23:57
    Moja dziewczyna też jeździ tirem ma 160wzrostu,50kg wagi a śmiga lepiej niż nie jeden facet :)
  • ~KIEROWNICZKA SCANII
    2014-06-20 01:08
    ALE SIĘ LANSUJE GDZIE TYLKO MOŻE -ŻENADA
  • ~AUTOR NIE ZNANY
    2014-01-31 23:46
    SZANOWNI CZYTELNICY
    PISZE W IMIENIU KILKU TYCH CO NIE BARDZO SĄ ZWOLENNIKAMI TEGO CO ROBI IWONA BLECHARCZYK.NA WSTEPIE PRZYCHYLE SIE DO TEGO ZE ROBIC Z SIEBIE WIELKA GWIAZDE TO TEZ TRZEBA UMIEC.A JESLI KTOS SIE NAL LANSUJE I STAWIA W JASNYM SWIETLE TO TEZ MOZE SIE WYSTAWIC NA POSMIEWISKO.I KONTYNUUJĄC TĄ MYSL POWIEM ZE Z KOBIETAMI JAK Z GWIAZDAMI -IM JASNIEJ SBYSZCZA TYM KROCEJ SWIECĄ ...A POZATYM TO DLACZEGO PANI IWONA NIE CHWALI SIE TYM ZE MA CHLOPCA Z RUMUNII.CZYZBY SIE WSTYDZILA ?BO PRZECIEZ TO CHYBA NIC DO WSTYDU.WIELKĄ GWIAZDA JEST ,BA ,NAWET KANDYDATKĄ NA MIS BYLA ALE WIDAC ZADEN POLAK JEJ NIECHCE SKORO ZABRALA SIE ZA MARIUSA-KTORY JEDNO CO POTRAFI TO CO 15 MINUT WYJSC Z BIURA NA FAJKE.ALE COZ BYWA I TAK TYLKO CZY BEDZIE SIE CZYM W DOMU POCHWALIC?SZCZERZE WĄTPIE.A I PO PARKINGACH NA UNII WIESCI SIE SZYBKO ROZCHODZA.NO NIE BEDE JUZ POWRACAL DO TEMATU JAK SĄ POSTRZEGANI RUMUNI ,ALE SKORO KTOS LUBI COS TAKIEGO...KTO WIE MOZE I ONA ZMIENI NAZWISKO NA RUMUNSKIE.A SMACZKU TEMU WSZYSTKIEMU MOZE DODAC TO ZE RUMUNI SĄ ANTYPOLSKO NASTAWIENI WIEC SKORO ONA Z NIMI TO CHYBA PRZECIW NAM.
    WIEC NA KONIEC MOJEGO WYWODU PRAGNE ZAAPELOWAC O CHWILE REFLEKSJI NAD IWONA BLECHARCZYK.
    PS.TAK Z INNEJ BECZKI TO DLACZEGO ONA DO PRACY LATA SAMOLOTEM I JESZCZE JA WOZA NA LOTNISKA ?CZY JEST LEPSZA OD INNYCH I NAPRAWDE MA TAK DALEKO CZY POPROSTU NIECHCE TROICHE POSLUCHAC OD KOLEGOW W BUSIE CZY POPROSTU MA ICH ZA GORSZYCH?I CO BY BYLO JESLI I INNI ZACHCIELI BY DO PRACY SAMOLOTEM LATAC ?CZY ICH TEZ ODBIERALBY KTOS Z BRUKSELI LUB AMSTERDAMU?
  • ~w obronie innych dziewczyn
    2013-10-28 22:26
    i czym się tu podniecać ,że jakaś laska jeździ, dużo dziewczyn , kobiet jeździ po UE i się nie reklamuje jak ona na wszystkim gdzie może , i każda z nas też była w Szwajcarii, Włoszech i na Sycylii, Korsyce, Hiszpanii, Anglii , odprawiała się na odprawach celnych, przeprawiała się promem bądź pociągiem , a to co przeżyła i zobaczyła pozostawia w swojej pamięci i fotkach.A twoje wystąpienia na kanałach telewizji godzą w uczucia i honor innych dziewczyn ,które jeżdżą kilka lat dłużej od ciebie i nadal wykonują pracę kierowcy. I nie jesteś pępkiem świata, i jedyna w tym zawodzie. Dziś jesteś sławna ale za jakiś czas wszyscy zapomną o tobie, a ty i tak zrezygnujesz z dalszej jazdy. Czekać tylko aż ktoś wyleje ci kubeł zimnej wody na głowę i postawi do pionu, i zrozumiesz że życie nie zawsze daje to co zaplanujesz, a pokazujesz się tylko dlatego że firma sponsoruje ciebie włażąc ci w d... i przy okazji reklamujesz firmę Essers.Każdy to wie i nikt nie jest dzieckiem.Laleczka barbii też była reklamowana i się przereklamowała !!!
  • ~Jerry
    2013-10-10 23:30
    Cześć Iwona. Tak trzymać jak w Europie ci się znudzi to polecam Stany. Ja jeżdziłem tam Titanem Venturą 4 lata i bardzo dobrze wspominam ten okres. A tam nikt się nie czepia tak jak tu w Europie że kobieta za kółkiem;-). A tak pozatym to chętnie bym obejrzał twoje tatuaże ;-). Pozdrawiam i jak będziesz chciała zmienić kontynent to pamiętaj o Chickago Spedition Company Ltd.