• ~przestroga
    (2013-09-16 11:10)
    przepych i przywiązanie do luksusu to obraz dzisiejszego kleru. Oby wierni nie powiedzieli dość i zaprzestali płacenia na tych burżujów.
  • ~Adi/Kattowitz
    (2017-12-15 23:39)
    Nie zawstydza tylko robi wiochę! W końcu jest głową państwa, a nie wiejskim wikarym.
  • ~przestroga
    (2013-09-16 11:10)
    przepych i przywiązanie do luksusu to obraz dzisiejszego kleru. Oby wierni nie powiedzieli dość i zaprzestali płacenia na tych burżujów.
  • ~głos ojca wszechmogącego
    (2013-09-16 12:02)
    Dziwisz a ty to widzisz i mercedesa nie sprzedajesz , i na chore dzieci pieniążków nie wpłacasz?
  • ~filantrop
    (2013-09-16 09:46)
    zawstydza tez premiera! :)

    przeciez i te i te pieniadze pochodza ze skladek...
    a moze nawet te panstwowe wiecej!!! bo kk posiada zyski z nieruchomosci, ktore kiedys ktos im dal (podarowal), a rzadzacy nie maja takiej kasy - wszystko z podatkow! :))))
  • ~trolo
    (2013-10-30 20:03)
    Auto 30-letnie wcale nie wychodzi tak tanio. Wyobrażacie sobie remontowanie na bieżąco takiego samochodu? Ja bym takiego samochodu w życiu nie kupił. Nie dlatego, że stare i niemodne, tylko to jest studnia bez dna dla portfela. Nie starczyłoby mi pieniędzy i nerwów na naprawy.
  • ~ciek kawy
    (2013-09-17 08:22)
    @ewo koby - co papież auto industry ???
  • ~acha
    (2013-09-17 08:20)
    @baz - Ciebie prawdopodobnie nie interesuje nic, co nie szkodzi Kościołowi... Więc powinni cię zainteresować ci księża, którzy w seminariach duchownych znaleźli się owszem, z własnej woli (ochotnicy), ale jako oddelegowani ludzie Kiszczaka... Jakoś o TYCH księżach nic się nie pisze, a to oni najczęściej mają "problemy z celibatem" i pociągiem do dzieci...
  • ~baz
    (2013-09-17 04:52)
    do@~acha.a co mnie moze obchodzic cerkiew i ich duchowni, nas interesuje NASZE podworko i NASI duchowni, a jestesmy krajem katolickim a nie prawoslawnym...
  • ~taktak
    (2013-09-16 23:08)
    To on ma ich więcej? Na co mu taki populizm?