• ~lancki
    (2013-09-07 21:39)
    ale brzydki jest samochód
  • ~ntsc28
    (2013-09-07 21:53)
    Gdzies w garazu, w styropianie jacys polscy amatorzy papierem sciernym kupionym w castoramie udaja wielkich wizjonerów. W USA w pierwszym lepszym garazu (monkeygarage) powstaja trylion razy lepsze auta. Ten polski projekt to dno dna i dwa metry mułu,a media podniecaja sie jakby polaczki poleciały co najmniej na marsa w rakiecie która sami zrobili.
  • ~amator
    (2013-09-08 06:57)
    ja bym poczekal jeszsze ze dwie generaje z ta nowoscia np.Rok 2080 obecna malpuje inne furmanki
  • ~kruca fuks ale model
    (2013-09-06 14:42)
    A gdzie ma pług do śniegu i bagażnik na kanistry ?
  • ~dkp
    (2013-09-06 15:20)
    Wcale nie jest ładna, przód wręcz razi archaicznością z której ktoś próbował wydobyć nowoczesność i nie pasuje do zgrabnego tyłu.
  • ~Ola
    (2013-09-06 15:21)
    Takie modele powinny zostać zamówione przez KPRM i Kancelarię Prezydenta jako patrioci, powinni wspierać polską myśl techniczną i innowacyjność.
    A uprzedzając zarzuty o zbyt wysokie koszty - może i będą wysokie, ale na gorsze rzeczy wydawane są pieniądze - a tu przynajmniej byłaby promocja polskiego know how!
  • ~wojtek
    (2013-09-06 16:17)
    a mnie sie podoba - nie wyglada jak bezzebny zul ale jak bezzębny zakapior co to na dzielni z bójkach killeramy przeszedł nie jedno
  • ~widz
    (2013-09-06 16:18)
    Cobra czyli Sylvester Stalone jezdzil czym takim...
  • ~brrrr
    (2013-09-06 16:19)
    w sumie dobrze, ze nie o skodzie...
  • ~koki
    (2013-09-06 20:17)
    polski? chyba jedynie karoseria, robiona w niemieckich tłoczniach z niemieckim silnikiem o ile pamiętam BMW a co z zawieszeniem i elektroniką? Korea Południowa wyciągnie pomocną dłoń, może FIAT. wiem, czepiam się. nie mamy nic po 23 latach kapitalizmu. od czegoś trzeba zacząć a następnie starać się robić własne i u siebie najlepiej. ale i tak trzymam za Was kciuki!!!