• ~Halina
    2013-09-04 14:50
    Jechałam przez Europę samochdem. Wyprzedzające się tiry to normalka. Zajeżdżają drogę w ostatniej chwili, zajmują lewy pas, jeden drugiemu nie ustąpi, jadą koło siebie bywa, ze i 5 minut, tworząc korki.
    Czy nie można temu zaradzić?.
  • ~PISuarski PISdzielec
    2013-09-04 14:45
    ~@PODATNIK2013-09-04 13:13
    Kuchany doopolizie kurdupla masz racje, proponuje aby kurdupel jak dorwie sie do koryta powsadzał wszytkie TIRy do jednego samolotu,- najlepiej do Tu 104...
    Pozdrawiam członka sekty
  • ~POL
    2013-09-04 15:02
    PRĘDKOŚĆ ? KRÓTKI CZAS REAKCJI I WYPADEK !
  • ~słowianin
    2013-09-04 18:29
    Kiedy wreszcie ciężki transport będzie szedł koleją? Przynajmniej tranzyt. Jaki byłby zarobek dla PKP! Tiry niszczą drogi, powodują ogromną ilość wypadków. Kto wreszcie o tym pomyśli?
  • ~szofer
    2013-09-04 18:36
    Jak długo jeszcze Tiry będą zabijać ludzi, niszczyć drogi za które wszyscy płacimy? Kiedy ciężki transport pójdzie na tory? Kiedy? NIGDY, bo w okrąglaku na Wiejskiej siedzą ich właściciele, wspólnicy, szwagrowie, pociotki i inna hołota która ma z tego dużą forsę...
  • ~bleee...
    2013-09-04 14:14
    Ekoterrorysci zbieraja swe zniwo, ale za to mamy dolile rozpudy, tak naturalna ...
  • ~Piotr z Poznania
    2013-09-04 14:19
    Gdzie sa obroncy Rospudy?
  • ~zbig
    2013-09-03 16:51
    Co ty pisowcu p...lony ciągle z tą obwodnicą to inny tematy
  • ~stop debilom
    2013-09-03 16:41
    I co na to "obrońcy" ślimaczków w dolinie Rospudy. Fajnie się czujecie? - Gdzie ta obwodnica Augustowa, dranie?
  • ~olga
    2013-09-03 17:07
    "stop debilom2013-09-03 16:41

    I co na to "obrońcy" ślimaczków w dolinie Rospudy. Fajnie się czujecie? - Gdzie ta obwodnica Augustowa, dranie?" KIEROWCA TIRA ! nie ekolodzy zabili tych ludzi ! Wina jest w systemie zamiast towary wozić koleją to wszystko wozi się tirami które rozjeżdżają drogi i sieją śmierć.