• ~ciekawy
    2013-09-04 12:58
    Jedni podaja,ze zginela matka I troje dzieciakow-inni,ze ojcie,matka I dwojka dzieci-czy to o ten sam wypadek chodzi???Wspolczucia dla rodziny ofiar.
  • ~Halina
    2013-09-04 11:14
    Jechałam przez Europę samochdem. Wyprzedzające się tiry to normalka. Zajeżdżają drogę w ostatniej chwili, zajmują lewy pas, jeden drugiemu nie ustąpi, jadą koło siebie bywa, ze i 5 minut, tworząc korki.
    Czy nie można temu zaradzić?.
  • ~PODATNIK
    2013-09-04 13:13
    TIRY NA TORY, A ŻE POLSKA JEST KRAJEM TRANZYTOWYM, TO POLSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE BYŁYBY NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCYMI LINIAMI NA ŚWIECIE.
    POD WARUNKIEM, ŻE PRZESTANĄ RZĄDZIĆ KAWIOROWI POSTKOMUNIŚCI Z PO, PSL, SLD I RUCHU MARIHUAŃCÓW.
  • ~Piotr z Poznania
    2013-09-04 14:19
    Gdzie sa obroncy Rospudy?
  • ~bleee...
    2013-09-04 14:14
    Ekoterrorysci zbieraja swe zniwo, ale za to mamy dolile rozpudy, tak naturalna ...
  • ~jacek43
    2013-09-04 08:28
    Zło na świecie osiągnęło skalę nienotowaną od dni Noego czwartek, 1 sierpnia 2013, godz. 15.00 Moja wielce umiłowana córko, jakże Ja tęsknię za tym, aby was wszystkich, Moich drogich wyznawców, objąć i zabrać do Mojego Schronienia, gdzie panuje pokój i bezpieczeństwo. Jakże Ja pragnę, aby móc was przygarnąć i ukryć przed złem, które jest planowane przeciwko wszystkim Chrześcijanom. Zło na świecie osiągnęło skalę nienotowaną od dni Noego i jest ona jak niewidzialna sieć, która spowija Ziemię. Jest ona tak śmiercionośna, że tylko bardzo nieliczni naprawdę pojmują, o jaki poziom wyrafinowania tu się rozchodzi. Ale, ostrzegam was, kiedy ten plan — którego szczegóły zostaną odsłonięte przed światem przez tych, którzy twierdzą, że reprezentują Moje Kościoły na ziemi — zostanie wam przedstawiony, to od was będzie się oczekiwać, że go zaakceptujecie. Następnie będzie się od was wymagać, abyście go przełknęli, i co do tego nie będziecie mieć żadnego wyboru. To, o co zostaniecie poproszeni — poza tymi wszystkimi knowaniami — to będzie wyparcie się Mnie, Jezusa Chrystusa. Ostrzegam świat: Gdy próbuje on pozbyć się Mojej Boskości — wy i wszyscy ci, którzy są zaangażowani w ten diabelski spisek, zostaniecie oznaczeni jako wrogowie Boga. Kiedy stajecie po stronie bluźnierczych praw, jesteście winni grzechu przeciwko Bogu. Będę nadal was ostrzegał, abyście otworzyli oczy na Prawdę, ale Ja nie mogę was zmusić, abyście pozostali Mi wierni. Nie mogę was zmusić, abyście Mnie kochali. Wasza wolna wola należy do was, ale jeżeli zawrócicie i poprosicie Mnie, abym wami pokierował, to Ja otworzę wasze oczy na Prawdę. A gdy Prawdę zaakceptujecie — wtedy was ocalę. Moi biedni wyznawcy, wiedzcie, że kiedy świat zwróci się przeciwko Bogu, to Wszechpotężna Moc Mojego Ojca wkroczy i zniszczy Jego wrogów jeden po drugim. Wasz Jezus
  • ~andy
    2013-09-03 22:37
    ********** tirowiec w "wyścigowej scani" , za wolno mu było więc musiał się
    ścigać z cysterną. Widzę jak jeżdżą oszołomy.
    Powinien dostać 25 lat.
  • ~walwry
    2013-09-03 16:43
    Kolej nie zarabia na transporcie, bo transport odbywa się na szosach, gdzie te bydlaki rozjeżdżają ludzi. Towary na tory! Ktoś powinien z tym zrobić porządek usunąć tych niszczycieli dróg i morderców.
  • ~stop debilom
    2013-09-03 16:41
    I co na to "obrońcy" ślimaczków w dolinie Rospudy. Fajnie się czujecie? - Gdzie ta obwodnica Augustowa, dranie?
  • ~grom
    2013-09-03 16:49
    re: Wojtek
    jakie zgodnie z przepisami, jeśli miał do wyboru walnąć w cysternę , wylądować w rowie, albo pójść na czołowe. To jest bezpieczna jazda? Toż to bandyta za kółkiem!
    A Sienkiewicz walczy z kibicami.