• ~Doc.
    2013-09-03 14:36
    TIR nie może jeździć po drogach gdzie jeżdżą auta osobowe, takie są prawa fizyki, że zderzenie prowadzi do 100% kasacji, co więcej powstaje pytanie dlaczego TIR ma tak potężny silnik, że może jechać >100 km/h? - po co?
    Pytanie dla z..ych inżynierów ruchu, dlaczego na polskich drogach nie obowiązują zakazy wyprzedzania przez samochody ciężarowe, jest nawet taki znak... o dziwo.
  • ~1głos
    2013-09-03 14:47
    Wyrok 25 lat więzienia otrzeźwiłby innych kierowców
  • ~real
    2013-09-03 14:30
    kara za 4-ro krotne zabójstwo
  • ~alf
    2013-09-03 14:25
    nie jest ważne, czy był trzeźwy czy nie. zabił całą rodzinę i za to powinien dostać dożywocie. to nie wypadek to morderstwo ! gdyby odbił w prawo najprawdopodobniej nic by się nie stało, no co najwyżej mielibyśmy jednego szaleńca za kółkiem mniej, ja bym za nim nie płakał,
  • ~Marek
    2013-09-03 14:11
    Szanowna Redakcjo, nie TIR, lecz jego kierowca. Zapewne absolwent kursu, na którym zalecano w razie niebezpieczeństwa wybierać osobowe.
  • ~turysta
    2013-09-03 15:12
    Droga Augustów - Łomża powinna być nazwana Drogą Morderców. To co wyprawiają na niej kierowcy ciągników siodłowych to przekracza wszelkie normy nie tylko kodeksu ale też zdrowego rozsądku. Najgorszą bandą są kierowcy z Litwy jadący pustymi lawetami po samochodowy złom do Niemiec. Ich ciężarówki raczej nie mają ograniczników prędkości. Wyprzedzanie na trzeciego, spychanie osobówek z szosy to dla nich norma. Na tej drodze jakoś trudno spotkać patrol ITD lub policji.
  • ~pol
    2013-09-03 15:15
    Reanimować kolej i wypieprzyć tirowcow raz na zawsze!!!
  • ~mixer
    2013-09-03 16:11
    szkoda że minister Sienkiewicz nie ma bladego pijęcia jak wyglada jazda drogą gdzie sa litwscy kierowcy-bandyci
  • ~gonzo
    2013-09-03 16:14
    uczą na kursach żeby walić w osobowy, co na to min. Sienkiewicz, nie wiedział ???
  • ~kierowca.
    2013-09-03 16:08
    Kierowcy TIRów to najgorsze gnoje. Jeżdżą w kolumnach jeden przy drugim , bez utrzymania należytej odległości. Na jednopasmowej drodze nie ma jak wyprzedzić takiego pociągu. A w tym przypadku dupek zobaczył, że nie zdąży wyhamować i zjechał na lewą stronę drogi. Wiem , że to nie ładnie. ale powinno trafić na tirowca.