• ~TIRY NA TORY!!!
    2013-09-07 22:57
    TIRY NA TORY!!! Niech ktoś wreszcie zrobi z nimi porządek bo jazda po drodze z tirami to igranie ze śmiercią, jeden idiota ostatnio na 70-ce zaczął mi wjeżdżać do bagażnika!!!
  • ~obłąkany za kółkiem
    2013-09-05 08:03
    "jakby co wal w osobówkę". no i mamy skutki "mądrości" kierowców. wsadzić do paki i dać przykładny wyrok, żeby była n auczka dla innych.
  • ~zbig
    2013-09-03 16:51
    Co ty pisowcu p...lony ciągle z tą obwodnicą to inny tematy
  • ~olga
    2013-09-03 17:07
    "stop debilom2013-09-03 16:41

    I co na to "obrońcy" ślimaczków w dolinie Rospudy. Fajnie się czujecie? - Gdzie ta obwodnica Augustowa, dranie?" KIEROWCA TIRA ! nie ekolodzy zabili tych ludzi ! Wina jest w systemie zamiast towary wozić koleją to wszystko wozi się tirami które rozjeżdżają drogi i sieją śmierć.
  • ~jacek43
    2013-09-04 08:28
    Zło na świecie osiągnęło skalę nienotowaną od dni Noego czwartek, 1 sierpnia 2013, godz. 15.00 Moja wielce umiłowana córko, jakże Ja tęsknię za tym, aby was wszystkich, Moich drogich wyznawców, objąć i zabrać do Mojego Schronienia, gdzie panuje pokój i bezpieczeństwo. Jakże Ja pragnę, aby móc was przygarnąć i ukryć przed złem, które jest planowane przeciwko wszystkim Chrześcijanom. Zło na świecie osiągnęło skalę nienotowaną od dni Noego i jest ona jak niewidzialna sieć, która spowija Ziemię. Jest ona tak śmiercionośna, że tylko bardzo nieliczni naprawdę pojmują, o jaki poziom wyrafinowania tu się rozchodzi. Ale, ostrzegam was, kiedy ten plan — którego szczegóły zostaną odsłonięte przed światem przez tych, którzy twierdzą, że reprezentują Moje Kościoły na ziemi — zostanie wam przedstawiony, to od was będzie się oczekiwać, że go zaakceptujecie. Następnie będzie się od was wymagać, abyście go przełknęli, i co do tego nie będziecie mieć żadnego wyboru. To, o co zostaniecie poproszeni — poza tymi wszystkimi knowaniami — to będzie wyparcie się Mnie, Jezusa Chrystusa. Ostrzegam świat: Gdy próbuje on pozbyć się Mojej Boskości — wy i wszyscy ci, którzy są zaangażowani w ten diabelski spisek, zostaniecie oznaczeni jako wrogowie Boga. Kiedy stajecie po stronie bluźnierczych praw, jesteście winni grzechu przeciwko Bogu. Będę nadal was ostrzegał, abyście otworzyli oczy na Prawdę, ale Ja nie mogę was zmusić, abyście pozostali Mi wierni. Nie mogę was zmusić, abyście Mnie kochali. Wasza wolna wola należy do was, ale jeżeli zawrócicie i poprosicie Mnie, abym wami pokierował, to Ja otworzę wasze oczy na Prawdę. A gdy Prawdę zaakceptujecie — wtedy was ocalę. Moi biedni wyznawcy, wiedzcie, że kiedy świat zwróci się przeciwko Bogu, to Wszechpotężna Moc Mojego Ojca wkroczy i zniszczy Jego wrogów jeden po drugim. Wasz Jezus
  • ~ciekawy
    2013-09-04 12:58
    Jedni podaja,ze zginela matka I troje dzieciakow-inni,ze ojcie,matka I dwojka dzieci-czy to o ten sam wypadek chodzi???Wspolczucia dla rodziny ofiar.
  • ~Piotr z Poznania
    2013-09-04 14:19
    Gdzie sa obroncy Rospudy?
  • ~bleee...
    2013-09-04 14:14
    Ekoterrorysci zbieraja swe zniwo, ale za to mamy dolile rozpudy, tak naturalna ...
  • ~PISuarski PISdzielec
    2013-09-04 14:45
    ~@PODATNIK2013-09-04 13:13
    Kuchany doopolizie kurdupla masz racje, proponuje aby kurdupel jak dorwie sie do koryta powsadzał wszytkie TIRy do jednego samolotu,- najlepiej do Tu 104...
    Pozdrawiam członka sekty
  • ~Halina
    2013-09-04 14:50
    Jechałam przez Europę samochdem. Wyprzedzające się tiry to normalka. Zajeżdżają drogę w ostatniej chwili, zajmują lewy pas, jeden drugiemu nie ustąpi, jadą koło siebie bywa, ze i 5 minut, tworząc korki.
    Czy nie można temu zaradzić?.