• ~jot
    (2013-07-24 23:05)
    Aga, ty głupia mendo! Odwal się od starszej pani. Na pewno więcej zrobiła dla Polski niż ty, durna ofiaro propagandy. Pewnie twój tatuś zrobił cię na styropianie.
  • ~słowianin
    (2013-07-24 23:26)
    Zdrowia życzę Pani Leokadio. Padło pytanie kto był wtedy milicjantem. No to powiem wam,że Ci co walczyli z UPA i wehrwofem... Oj, cicho, to przecież niemieccy i ukraińscy przyjaciele...
  • ~Grzechu comeback
    (2013-08-22 08:06)
    nie policji tylko MILICJI! Wzięła pałę do ręki i pilnowała komunistycznego bałaganu. Za to była kiełbasa, chleb i mleko i wóda. Reszta społeczeństwa najadała się okruszkami z komunistycznego stołu.
  • ~@62 latek
    (2013-08-05 20:48)
    ~62 latek2013-07-25 06:58
    Kto szedł do milicji był bolszewickim szubrawcem albo zwykłym przygłupem
    -- powiedzialbym ze raczej przyglupem .. patrz wpis niejakiego "pamiętającytamteczasy"
  • ~121uchatka
    (2013-07-27 20:17)
    Serdeczne pozdrowienia, a swoją drogą to były czasy przez skrzyżowanie Alej i Nowego Światu można było przejść na "szage" od KC do Cafe. Pozdrawiam.
  • ~emeryt-kierowca
    (2013-07-27 17:53)
    Na zdjęciu nr.5 widać rękę dobrego retuszera. Obrazek jak malowany, bo i malowany. Ale poatrzeć miło. Stare dobre czasy.
  • ~rodzinka
    (2013-07-26 12:00)
    Witam Jestem z dalszej rodziny P. Leokadii i mimo że nie znam tej Pani osobiście to Jestem pełna dla niej podziwu i szacunku a jeśli mowa o jej zdjęciu nr 5 to wiem ze nie jest retuszowane ponieważ to zdjęcie wisi u tej fajnej kobietki od kilkudziesięciu lat i nikt go nie przerabiał. Widzę że zazdrosc ludzka nie zna granic to przykre ale myślę że P. Leokadia nie przejmuje się takimi opiniami. Serdeczne pozdrowienia od rodziny Woź...
  • ~Janusz Normalny
    (2013-07-26 07:27)
    Goya. Ty myślisz, że w tym wieku to będziesz sexbombą? Popatrz na Rodowiczównę!
  • ~Janusz Normalny
    (2013-07-26 07:27)
    Goya. Ty myślisz, że w tym wieku to będziesz sexbombą? Popatrz na Rodowiczównę?
  • ~pamiętającytamteczasy
    (2013-07-25 13:53)
    Zamknijcie mordy wy prawicowe świnie - katodebile . Polskę po wojnie odbudowywał cały naród bo po wojnie miasta takie jak Warszawa czy Gdańsk były zrównane z ziemią . Budowano zakłady pracy .Przypomnę tylko stocznie , Zamech, Cegielski i wiele wiele innych. Ludzie mieli zatrudnienie i wiele wiele innych przywilejów takich choćby jak darmowe przedszkola i żłobki dzieci bez problemów jeździły na kolonie za grosze a jak kto był biedny to i za darmo. Praca trwała 8 godz. a nie kilkanaście. I przyszliście wy -kanalie- i sprzedaliście wszystko co się dało za grosze oprócz tego co sobie przywłaszczyliście budując kapitalizm. Miliony ludzi poszło na bruk, wielu z rozpaczy popełniło samobójstwo, wielu szuka chleba po śmietnikach, wielu pracuje za głodowe pensje u neokapitalistów a wielu za chlebem musiało uciekać z Polski. . Więc po prostu zamknijcie wasze kłamliwe mordy. Bo jeszcze żyją ludzie , którzy pamiętają jak było.