• ~hehehe
    (2013-07-25 18:38)
    Civic, auto dla biedy xD
  • ~Nie kupuj hondy!!!!
    (2013-07-24 12:08)
    Uwaga na serwis hondy. Olewają klientów, nie potrafią naprawić usterek. Części ściągają tygodniami. Samochody są niezłe , ale polskie serwisy są niedouczone i leniwe. Mam dwie hondy osobowe, dwa motocykle honda i oczywiście kosiarkę honda. Ale po ostatnich doświadczeniach z serwisem hondy mam ich już dość. Wszystkim najszczerzej odradzam hondę.
  • ~RHAA
    (2013-07-24 17:20)
    A widzisz, są różne serwisy. Z którym to masz takie doświadczenia, w jakim mieście?
    Ja w Warszawie byłem zawsze bardzo zadowolony z pracy Auto Westu (choć mam do nich daleko) i nie narzekam na Honda Plaza (choć w wygodnej poczekalni brakuje mi widoku na serwisowane auto). Warto poczytać fora internetowe.
  • ~Ukiel
    (2013-07-24 22:59)
    obecny silnik Hondy 1.4, niby 100km to nie jednostka napędowa, tylko jednostka pociągowa. Przejechałem tym wynalazkiem parę tys. km i podsumuję krótko: NIE JEDZIE.
  • ~jot
    (2013-07-25 19:27)
    Do: Ukiel. To jest silnik, który trzeba podkręcić. Widocznie tego nie zrobiłeś.
    Do: hehehe. A ty, bogaczu, czym jeździsz? Trabantem czy fiatem 126p? A może sprowadzili ci rozwalonego golfa w "dizlu"?
  • ~Ironim
    (2013-07-25 20:50)
    "::: nikt wcześniej czegoś podobnego nie zastosował w produkcyjnym samochodzie..." -**- Nikt wcześniej nie pisał takim durnowatym językiem.
  • ~Szyba
    (2013-07-26 06:09)
    Koszmarnie brzydkie brzydkie wnetrze bez ładu i składu .
  • ~Tofik
    (2013-07-26 06:16)
    re~RHAA2013-07-24 17:20
    Niestety ~Nie kupuj hondy!!! ma sporo racji. Wszystkie serwisy są jednakowe i patrzą żeby tylko zerżnąć cię na kasę. W Mercach nagminne są wycieki oleju oraz rdzewienie karoserii. Jak podjedziesz na naprawę gwarancyjną to ci pieprzą, że masz za ciężką nogę. W podzespole odkręci ci się jakaś śrubka to ci wymieniają cały podzespół. Nie mają mechaników tylko wymieniaczy podzespołów, zresztą wkręcenie nowej śrubki im się nie opłaca.
  • ~tymek
    (2013-07-26 18:09)
    zastanawiam sie czy nie wziac kredytu na auto z Getin. Ponoc daja na uzywane, a takie 2-3 letnie palilo by mi sporo mniej
  • ~JURGEN
    (2014-01-08 18:42)
    NASTĘPNE,PIĘKNE I NIEZAWODNE CACUSZKO HONDY.SZCZERZE GRATULUJĘ FIRMIE I ŻYCZĘ JESZCZE WIELU TAKICH SUKCESÓW.