• ~ZbyszekD
    (2013-07-18 21:33)
    ,,Jackwar'' ten komu się uda przeprowadzić kontrolowaną reakcję termojądrową będzie ,,zbawicielem'' ludzkości bo rozwiąże problemy energetyczne na zawsze, bo wodoru w kosmosie są nieprzebrane ilości. Było parę sygnałów, że to się udało ale to były ploteczki. Oczywiście to może wywołać wojny bo arabusy z ropy żyją, ale może wezmą się wtedy za robotę.
  • ~Tofik
    (2013-07-18 16:50)
    Ciekawi mnie ta dyskusja na forum, ale sprawa jest stara jak motoryzacja. Przecież pierwsze stworzone przez człowieka silniki spalinowe napędzane były wodorem. Potem dopiero zaczęto korzystać z produktów ropy naftowej, a silniki wodorowe blokują lobby naftowe i rządy (podatki, akcyzy, haracz na drogi). Większość koncernów samochodowych ma opracowane modele i prototypy takich silników.
  • ~Adam
    (2013-08-06 19:15)
    No dobra mamy rewelację. Mam tylko jedno pytanie ile kosztuje litr wodoru?
  • ~JG
    (2013-08-01 09:44)
    A ile mniej palą samochody bez włączonych świateł,może ktoś by się zajął,tym bzdurnym przepisem i tu jest oszczędność,nie trzeba żadnych kursów,bo tu znów chcą złapać naiwnych.
  • ~tomasss
    (2013-08-06 10:31)
    fajnie, za 50 lat moze bedzie mnie stac na taki... oczywiscie uzywany po niemcu
  • ~muzzy
    (2013-07-28 02:51)
    Gdyby artykuł pisał Eskimos zacząłby od koloru śniegu ,a że pisze pisior, zaczyna od polskiego rządu ,bo musi przypodobać się gawiedzi . Co ma piernik do wiatraka? Dla kretyna ma . Piernikami słynie Toruń , a wiatrakami Holandia,
  • ~fasola2
    (2013-07-28 19:44)
    A JA MAM 25 LETNIEGO FORDA KTURY ŁYKA 20LITROW ROPY I JESZCZE JEŻDZI???
  • ~pragmatyk
    (2013-07-25 12:18)
    ..cokolwiek byscie nie wymyslili,cokolwiek byscie nie kupili czy sprzedali,kasa i tak laduje u tych samych ,,złodziei" bankierow..
    czy to nie idiotyczne ze w czasach kryzysu banki mają sie coraz lepiej???ze wszyscy zyją na kredyt?co dzieje sie w USA.Cale dzielnice mieszkaniowe stoją puste ,bo ludzie nie maja z czego splacac hipoteki.To samo dzieje sie na całym swiecie,ale mainstrim ,,zamilcza" sprawę,bo tez jest w kieszeni bankow...
    werte.

    http://wiadomosci.wp.tv/i,USA-Makabryczne-zabojstwo-trzech-kobiet,mid,1270081,index.html#m1270081
  • ~precz z nwo
    (2013-07-22 22:41)
    Jesli uwazacie ze tylko Tusk jest "glupy" i nie chce alternatywnych paliw to sie mylicie! Czy wy naprawde uwazacie ze juz od dawna nie mozna bylo wymyslic inny silnik,na alkohol,baterie/prad itp. Ale ci z gory,banksterzy i ich poreczyciele NIE PRAGNA zebysmy mieli tanie i ekologiczne "paliwo" lub energie! Bowiem oni pragna wylacznie dominacje i niebotycznych zyskow! Reszta nie istnieje! Precz z NWO!
  • ~Jackwar
    (2013-07-18 20:47)
    Niektórzy mają problem ze zrozumieniem tekstu , silnik w tym samochodzie jest elektryczny , wodór zasila specjalne ogniwa paliwowe które wytwarzają prąd a efektem ich pracy jest para wodna . Oczywiście wodór może też służyć jako paliwo do silnika , jednak jako gaz wybuchowy jest trudny do zastosowania . Wiadomo że wodór plus tlen może wyjść woda ale może też zajść reakcja wybuchowa , wszystko zależy od stężenia gazów .