• ~emeryt 51
    (2013-07-09 06:48)
    ~Student222013-07-05 17:37
    Do emeryta
    Będąc na emeryturze mając tylko 51 lat to powinieneś codziennie Premiera i Prezydenta całować po rękach !!!

    - a kto ci powiedzial ze ja mam 51 lat?
    Czy mozna wobec tego powiedziec ze ty Student22 masz IQ=22?
  • ~Żylasty-Stek
    (2013-07-09 10:44)
    mnie stać na lepszy wóz tylko dlatego, że a) haruję jak wół, b) dzieki yanosikowi nie łapię mandatów, więc oszczedzam
  • ~emeryt 51
    (2013-07-05 17:19)
    jMam 649 zlotych emerytury i jestem dobrej mysli. Jeszcze brakuje mi 45 829 zlotych i juz bede mial moje wymarzone cacko. Dzieki Zielonej Wyspie!
    W tym miejscu chce podziekowac panu Premierowi i pan Prezydentowi iz dane mi jest zyc w Raju, na Zielonej Wyspie. Dzieki tym dwom wspanialym Politykom juz za 37 i pol lat bede mogl sobie kupic mego wymarzonego Forda!
  • ~@emeryt51
    (2013-07-05 17:24)
    do emeryt 51, radze POszperac PO smietnikach. Bedzie pan mogl w sposob znaczacy zmniejszyc czas oczekiwania juz do 28 lat!
    POwodzenia!
  • ~Student22
    (2013-07-05 17:37)
    Do emeryta
    Będąc na emeryturze mając tylko 51 lat to powinieneś codziennie Premiera i Prezydenta całować po rękach !!!
  • ~POpremieSKOK13
    (2013-07-05 19:02)
    WYSPA RUDEGO oszusta winko cygara gajerki oto oszust z POpaprancow
  • ~Rozalia
    (2013-07-10 13:03)
    Widac ze spoleczenstwo sie bogaci – poza stara Fabia cala dziesiatka to fajne i dosc drogie fury. Juz nie kroluja w tych zestawieniach maluchy Fiata itp budzetowe auta. Zaskakujaco wysoko stoi Golf – niewiele ustepujac Focusowi i wyprzedzajac Astre. Nawiasem mowiac teraz, gdy statystyk Astrze nie podbija juz III generacja sprzedawana w bardzo przystepnej cenie, pewnie w kolejnym miesiacach kompakt opla spadnie nizej w rankingu. A VW dal na Golfa od poczatku bardzo dobre ceny w Polsce, teraz dodatkowo sa jakies wakacyjne oferty specjalne i voila – Golf coraz blizej podium!