• ~tadek
    2013-08-27 19:54
    nareszcie cos polskiego
  • ~cicia klocia
    2013-07-03 23:42
    A jakie prawa do marki warszawa ma ten pan Koziołek? Każdy sobie może warszawę teraz wymyślić jak uzbiera 500kPLN? A co do projektu - to szkarada. Grill od warszawy plus stary passat albo niemal jakiekolwiek współczesne auto segmentu D. Zupełny brak polotu.
  • ~emba
    2013-07-03 16:24
    Chlopaki przemyslcie dobrze kto jest klijentem takiego samochodu...DLa mnie to jednostkowe przypadki..moze 3-4 rocznie na calym swiecie, wtedy musielibyscie pewnie co najmniej okolo 2-3 mln za sztuke wziac. chyba ze robicie maniane i kleicie z odpadkow to auto...Czy macie wogole jkis biness plan? Kto jest potencjalnym kliente? Jaki jest rynek, zbadaliscie to w ogole?
  • ~korbowod
    2013-07-03 16:26
    Toz to maybach z doczepioneym przodem od starej warszawy po lifice..Przy do poprawki bo jest fatalny!
  • ~Sylwek Stallone w podobnym jeżdził
    2013-07-03 16:31
    Ciekaw jestem co na tę Warszawę powie nasz mlody specjalista od pojazdow z czasów PRL Patryk Mikiciuk. Pamietam z dziecinstwa ze jezdzily wtedy naprawde fajne niektóre auta i pamiętam też, że nie wszystko w PRL-u było złe tak że droga młodzieży brać się do roboty i nie narzekać. Na pierwszym zdjęciu nowej Warszawy zauważyłem pewien zaskakujący szczegół, koła sa bardzo podobne do tych na których stoi wyscigowy Koenigg z wypadku w Poznaniu.
  • ~ALEK
    2013-07-03 16:48
    SZKARADZTWO, BADZIEWIE, KTO TO KUPI, BA JA JUZ OLEWAM>
  • ~gość
    2013-07-03 16:49
    Kolejny autor, który nie odrobił lekcji. Pobieda nie była produkowana na licencji Forda. I owszem jej silnik był rozwinięciem silnika Forda A, na który sowieci kupili licencję od Forda.
  • ~rechner
    2013-07-03 18:55
    Jesli bedzie kosztowala do 20.000 USD OK ale napewno bedzie 3 razy tyle czyli nikt nie kupi
  • ~Polonez atu
    2013-07-03 19:19
    Cały Świat zamarł! ,czekają na to cudowne auto,które będzie w kosmos latać bez żadnego paliwa,po włączeniu przycisku traci przyciąganie ziemskie i wiele innych nowości o jakich się obecnym producentom nie śniło! polskie,polskie!
  • ~pkp
    2013-07-03 19:40
    No dobra, a gdzie jest przekręt