• ~rychu
    2013-07-03 15:13
    jakie kultowe ??!!! co wy pieprzycie !!! FSO zostalo wybudowane dla licencji od FIAT-a, ale ruskie sie nie zgodzili i wpieprzyli nam "pobiede", ktora byla skopiowana gdzies na Syberii z amerykanskiego Chevrolet !!!
    i teraz jakis kretyn mowi o "powrocie kultowego auta" ??!!! kultu w tym nie ma, a jakis durny pismak wciska nam powrot sowieckiego podrzuta !!!
  • ~zbigniew jan
    2013-07-03 15:15
    kupie...
  • ~juz
    2013-07-03 15:13
    do idiotow ktorzy sraja na swoj kraj wymienie tym idiotom osiagniecia PRL odbudowali Polske ze zniszczen wojennych ,zagosapodarowali i wlaczyli ziemie zachodnie do macierzy.Zlikwidowali analfabetyzm , wprowadzili sluzbe zdrowia ogolnodostepna , zlikwidowali szerzaca sie gruzlice ,ludzie przestali mieszkac w piwnicach zapewnili kazdemu prace ,kultura osiagnela wysoki poziom narod osiagnal wielkosc 38milionow .Powstaly zaklady o wysokiej kulturze technicznej ktore zostale sprzedane w pierwszej kolejnosci przez zlodzieji pod szyldem demokracji.
  • ~Mada
    2013-07-03 15:07
    Super! miło jest widzieć, że coraz więcej Polaków ma odwagę wierzyć, że potrafimy tworzyć nasze i to całkiem fajne rzeczy... model jest super! będę się cieszyć gdy zobaczę go na naszych (i nie tylko) drogach. A co do niektórych tak negatywnych komentarzy - to takie... polaczkowate
  • ~juz
    2013-07-03 15:02
    do serryksa nie znasz dupku prawdy o niemcach dlatego nie zadaj glupku takich pytan napewno nie wstydza sie IIIrzeszy jak ty PRL
  • ~Janek
    2013-07-03 15:05
    Doceniam wysiłek tworzenia remake'u ale niestety daleko mu do tych 'wskrzeszeń' ktorych dokonał VW z 'garbusem' czy Fiat z '500' - w nowej Warszawie nie ma nic z wyglądu i ducha oryginału. Została nazwa a więc czy chodzi tylko o marketing?
  • ~pawel
    2013-07-03 15:25
    podobne do M300
  • ~Spoxman
    2013-07-03 15:28
    300C po tjuningu
  • ~emba
    2013-07-03 16:23
    Chlopaki przemyslcie obrze kto jest klijentem takiego samochodu...DLa mnie to jednostkowe przypadki..moze 3-4 rocznie na calym swiecie, wtedy musielibyscie pewnie co najmniej okolo 2-3 mln za sztuke wziac. chyba ze robicie maniane i kleicie z odpadkow to auto...Czy macie wogole jkis biness plan? Kto jest potencjalnym kliente? Jaki jest rynek, zbadaliscie to w ogole?
  • ~emba
    2013-07-03 16:24
    Chlopaki przemyslcie dobrze kto jest klijentem takiego samochodu...DLa mnie to jednostkowe przypadki..moze 3-4 rocznie na calym swiecie, wtedy musielibyscie pewnie co najmniej okolo 2-3 mln za sztuke wziac. chyba ze robicie maniane i kleicie z odpadkow to auto...Czy macie wogole jkis biness plan? Kto jest potencjalnym kliente? Jaki jest rynek, zbadaliscie to w ogole?