• ~niegłosujący
    2013-07-03 19:46
    Jakby Tusk obiecał, że każdy na przedpłatę terminowo dostanie to jego wyborcy uwierzą i wpłaty wniosą. W końcu to poważna siła narodu.
  • ~pkp
    2013-07-03 19:40
    No dobra, a gdzie jest przekręt
  • ~kinioo8
    2013-07-03 20:22
    jest piekna muskularna dawno nie widzialem tak pieknego samochodu moze smialo konkurowac na razie tylko wizualnie z astonem bentleym polacy do dziela moze w koncu na ulicy bedzie naczym oko zawiesic
  • ~,
    2013-07-03 20:55
    PASKUDNE ALE I TAK Z TEGO NIC NIE BENDZIE DOBRANOCCCC
  • ~lechr
    2013-07-03 22:26
    Moim zdaniem wygląd jej jest do d... . Maska silnika i przednia atrapa stylizowane na Warszawę, a reszta z jakiegoś współczesnego samochodu jakich wiele.
  • ~juz poprawiłem tego Koenigsegga
    2013-07-03 21:00
    Tak tak juz sie poprawiam ten bolid w tym Poznaniu to nie Koenig tylko Koenigsegg.
  • ~Polonez atu
    2013-07-03 19:19
    Cały Świat zamarł! ,czekają na to cudowne auto,które będzie w kosmos latać bez żadnego paliwa,po włączeniu przycisku traci przyciąganie ziemskie i wiele innych nowości o jakich się obecnym producentom nie śniło! polskie,polskie!
  • ~rechner
    2013-07-03 18:55
    Jesli bedzie kosztowala do 20.000 USD OK ale napewno bedzie 3 razy tyle czyli nikt nie kupi
  • ~emba
    2013-07-03 16:24
    Chlopaki przemyslcie dobrze kto jest klijentem takiego samochodu...DLa mnie to jednostkowe przypadki..moze 3-4 rocznie na calym swiecie, wtedy musielibyscie pewnie co najmniej okolo 2-3 mln za sztuke wziac. chyba ze robicie maniane i kleicie z odpadkow to auto...Czy macie wogole jkis biness plan? Kto jest potencjalnym kliente? Jaki jest rynek, zbadaliscie to w ogole?
  • ~emba
    2013-07-03 16:23
    Chlopaki przemyslcie obrze kto jest klijentem takiego samochodu...DLa mnie to jednostkowe przypadki..moze 3-4 rocznie na calym swiecie, wtedy musielibyscie pewnie co najmniej okolo 2-3 mln za sztuke wziac. chyba ze robicie maniane i kleicie z odpadkow to auto...Czy macie wogole jkis biness plan? Kto jest potencjalnym kliente? Jaki jest rynek, zbadaliscie to w ogole?