• ~emba
    (2013-07-03 16:24)
    Chlopaki przemyslcie dobrze kto jest klijentem takiego samochodu...DLa mnie to jednostkowe przypadki..moze 3-4 rocznie na calym swiecie, wtedy musielibyscie pewnie co najmniej okolo 2-3 mln za sztuke wziac. chyba ze robicie maniane i kleicie z odpadkow to auto...Czy macie wogole jkis biness plan? Kto jest potencjalnym kliente? Jaki jest rynek, zbadaliscie to w ogole?
  • ~DO WAS BARANY MEEE
    (2013-07-04 00:17)
    A UMITA COS NAPISAC ZAMIAST PLUC NA WSZYSTKO TO ZAPROPONUJCIE COS --WYKFINTNE BARANY ---A UMITA WY COS NAPISAC POZYTYWNEGO --WASZE MOZGI NAWET NIE ZNAJA TEGO SLOWA --JESTESTA WSZYSTKIE Z UKRAJNY CZY COS TAKIEGO,??
  • ~korbowod
    (2013-07-03 16:26)
    Toz to maybach z doczepioneym przodem od starej warszawy po lifice..Przy do poprawki bo jest fatalny!
  • ~Sylwek Stallone w podobnym jeżdził
    (2013-07-03 16:31)
    Ciekaw jestem co na tę Warszawę powie nasz mlody specjalista od pojazdow z czasów PRL Patryk Mikiciuk. Pamietam z dziecinstwa ze jezdzily wtedy naprawde fajne niektóre auta i pamiętam też, że nie wszystko w PRL-u było złe tak że droga młodzieży brać się do roboty i nie narzekać. Na pierwszym zdjęciu nowej Warszawy zauważyłem pewien zaskakujący szczegół, koła sa bardzo podobne do tych na których stoi wyscigowy Koenigg z wypadku w Poznaniu.
  • ~ALEK
    (2013-07-03 16:48)
    SZKARADZTWO, BADZIEWIE, KTO TO KUPI, BA JA JUZ OLEWAM>
  • ~gość
    (2013-07-03 16:49)
    Kolejny autor, który nie odrobił lekcji. Pobieda nie była produkowana na licencji Forda. I owszem jej silnik był rozwinięciem silnika Forda A, na który sowieci kupili licencję od Forda.
  • ~rechner
    (2013-07-03 18:55)
    Jesli bedzie kosztowala do 20.000 USD OK ale napewno bedzie 3 razy tyle czyli nikt nie kupi
  • ~Polonez atu
    (2013-07-03 19:19)
    Cały Świat zamarł! ,czekają na to cudowne auto,które będzie w kosmos latać bez żadnego paliwa,po włączeniu przycisku traci przyciąganie ziemskie i wiele innych nowości o jakich się obecnym producentom nie śniło! polskie,polskie!
  • ~pkp
    (2013-07-03 19:40)
    No dobra, a gdzie jest przekręt
  • ~niegłosujący
    (2013-07-03 19:46)
    Jakby Tusk obiecał, że każdy na przedpłatę terminowo dostanie to jego wyborcy uwierzą i wpłaty wniosą. W końcu to poważna siła narodu.
  • ~kinioo8
    (2013-07-03 20:22)
    jest piekna muskularna dawno nie widzialem tak pieknego samochodu moze smialo konkurowac na razie tylko wizualnie z astonem bentleym polacy do dziela moze w koncu na ulicy bedzie naczym oko zawiesic
  • ~,
    (2013-07-03 20:55)
    PASKUDNE ALE I TAK Z TEGO NIC NIE BENDZIE DOBRANOCCCC
  • ~juz poprawiłem tego Koenigsegga
    (2013-07-03 21:00)
    Tak tak juz sie poprawiam ten bolid w tym Poznaniu to nie Koenig tylko Koenigsegg.
  • ~lechr
    (2013-07-03 22:26)
    Moim zdaniem wygląd jej jest do d... . Maska silnika i przednia atrapa stylizowane na Warszawę, a reszta z jakiegoś współczesnego samochodu jakich wiele.
  • ~cicia klocia
    (2013-07-03 23:42)
    A jakie prawa do marki warszawa ma ten pan Koziołek? Każdy sobie może warszawę teraz wymyślić jak uzbiera 500kPLN? A co do projektu - to szkarada. Grill od warszawy plus stary passat albo niemal jakiekolwiek współczesne auto segmentu D. Zupełny brak polotu.
  • ~Mersedes benc
    (2013-07-04 07:25)
    Jakie przeszedł testy? na ilu torach? coś w stylu zmodernizowany cep?
  • ~aussie1inc
    (2013-07-03 15:49)
    Oczywiscie sensacja jest na polska miare - czyli taka sensacyjka, albo zwykla glupotka, tak jak z nawiedzonym z Kanady, co to chce Syrenke ozywic. A nie lepiej bryczke ozywic, taka z koniem? To bylaby sensacja na miare swiatowa - pojazd ekologiczny, nie potrzebuje benzyny, nie wydala spalin - czasami tylko kon pusci baka.
  • ~Heniek Star
    (2013-07-04 07:11)
    jedyna zaleta to to że nikt tej paskudy nie ukradnie
  • ~Czysty polak
    (2013-07-04 07:35)
    Dalej nie polski,"Warszawa" to sowiecka "Pobieda",a sowiecka "Pobieda" to amerykański "Ford" który niewszedł do produkcji z powodu swojej ciasnoty wnętrza jak na amerykanskie wymagania i został podarowany sowietom.Ot wsio! jeżeli już,to amerykańsko radziecko polska "Warszawa".
  • ~Roman
    (2013-07-04 07:48)
    Gratuluję projektu stylistycznego. Przepiękny. O projektancie usłyszymy niebawem, ale zapewne jako o styliście w Giugiaro albo Bertone. Niestety. W Polsce nie dba się o zdolnych ludzi.

Może zainteresować Cię też: