• ~Monia xoxo
    (2013-07-09 21:20)
    chciałabym dodać, że ten oto samochód w mocniejszej wersji wyciągnął 84 km/h, natomiast w słabszej 45 km/h. Dodatkowo samochód ten nie ma okien, co znacznie utrudniałoby eksploatacje tego samochodu w naszych warunkach klimatycznych. :) Jest też bardzo mało miejsca dla drugiego pasażera <z tyłu oczywiście>, aby się tam dostać trzeba wiec się nieźle nagimnastykować. Producent posilił się też o dodatek do tego 'olbrzyma', mianowicie w gratisie dostaniemy kurtkę przeciwdeszczową, pewnie w rekompensacji za brak szyb :)
  • ~hjyfr
    (2013-07-02 17:25)
    toitoi na kółkach
  • ~wolny strzelec
    (2013-07-02 12:25)
    Nareszcie!
  • ~gbdfgsdfg
    (2013-07-02 17:11)
    Prosimy o coś takiego ale dużo prostszego, bez bajerów... najlepiej chińskiego w cenie do 10 tys. zł za nową sztukę z akumulatorem. Jeżeli coś takiego by się pojawiło to byłby szał na to. Koszty podróży 100km to jakieś 5-7 zł licząc amortyzację akumulatora. Nie wiem czy nie tańsze i lepsze byłoby zbiorniki sprężonego powietrza, takie zbiorniki się nie zużywają wcale.
  • ~TadF
    (2013-07-02 18:11)
    Za nazwanie tego czegos autem powinno sie isc na wieloletnia zsylke (najlepiej na Syberie)!!! Autor zapomnial napisac, ze to "cos" dostalo blogoslawienstwo od Papieza ! (W nim nie da sie zgrzeszyc!).
  • ~Olosz
    (2013-07-02 18:41)
    Ceny od 33 900 zł, ale nie obejmują akumulatora, który trzeba najmować. A to już comiesięczny wydatek 249 zł. Do tego realny zasięg w dobrych warunkach to 80 km a w kiepskich to tylko 55 km. Przykro mi ale ten "samochód" nie sprawdzi się- lepiej jeździć rowerem, podobne osiągi ale taniej.
  • ~Olosz
    (2013-07-02 18:47)
    Facet pod Gdańskiem kupił to coś, ma stadninę koni i stwierdził, że melexy mu się znudziły.
  • ~marek
    (2013-07-02 18:58)
    O ponad roku widzę ,,toto: w Niemczech i jakoś nie jestem przekonany,,,
  • ~miki
    (2013-07-02 19:34)
    W Oslo widzielem ich kilka dzisiaj ))
  • ~cienki Dyzio
    (2013-07-02 20:16)
    -wejście też przez bagażnik ??