• ~To typowe
    (2013-07-01 07:44)
    Przecież samochody są niebezpieczne, czy organizator imprezy tego nie wiedział? To typowe , w Polsce wszystko zwalą na kierowcę.
  • ~007
    (2013-07-01 09:35)
    Kto to organizował i z jakiego "klucza" dopuszczano do imprezy kierowcę z "znikąd"? Czy były zachowane POdstawowe standardy bezpieczeństwa przy organizowaniu takich imprez?
  • ~tym autem kierował po prostu pirat drogowy
    (2013-07-01 16:01)
    Przecież widać wyraznie że to kierowca tego bolidu rozjeżdża kibiców, nikt mu na droge nie wtargnął, wyobrazcie sobie co by bylo gdyby ten wariat rozpedził to 2 tonowe monstrum do wiekszej predkosci , nie pomogłyby nawet te waly które tam widac.
  • ~And192
    (2013-07-01 14:34)
    Nie widać porządnych barier energochłonnych. Organizator powinien za to beknąć. Typowa polska partanina, w wyniku której ludzie leżą w szpitalu.
  • ~~ Dawid
    (2013-07-01 11:05)
    Widać że to nie były samochody seryjne ale z silnikami od samolotów typu "Maybah" po przeróbce w małych domowych firmach tylko na zamówienie produkowane. A ten kierowca z żółtego wyglądał jakby pierwszy raz jechał tym samochodem , całkowicie nie panując .Doborowe towarzystwo było z samochodzikami żeby tylko się pochwalić .Powinni zabronić w Polsce takich wyścigów , które są popularne w Katarze, Arabi Saudyjskiej i krajach trzeciego świata bo są takie efekty np. jak w Poznaniu gdzie Bogaty cwaniaczek za kierownicą sobie jeździ dumnie a głupi plebs miejski i okoliczna biedota nie dość że zapłaciła za głupie widowisko to i jest okaleczona.
  • ~Zuzia
    (2013-07-01 11:00)
    Nie wiadomo, czy Wszechświat jest nieskończenie wielki, za to wiadomo, że głupota ludzka - tak (Albert Einstein). Imprezy z odziałem samochodów potwierdzają ten pogląd. Samochód, waga blisko dwie tony, prędkość że hej. Wystarczy drobna usterka techniczna, mala plama oleju po poprzedniku, jakiś przedmiot na drodze - i ta cała masa razy prędkość do kwadratu (dzielone przez 2), leci niesterowalna gdzieś na bok. A kto jest na owym boku ? Widzowie. Głupota widzów jest naprawdę nieskończona.
  • ~brezzz
    (2013-07-01 10:09)
    Zobaczcie nagrania z roznych amatorskich kamer jak to wygladalo http://wiadomoscii.blo.pl
  • ~@Taka prawda
    (2013-07-01 10:06)
    hahaha...
  • ~sokular
    (2013-07-01 08:41)
    Sądzić trzeba za to organizatorów nie ekstremalnego sportowca!!!Trzeba być odmóżdżonym aby pozwolic ludziom stan przy tej jezdni!!!
  • ~jkk
    (2013-07-01 07:47)
    ~Sped- OWIEC I BYDLA- KORRIDA - Da ty z tych stukniętych ? pisz po ludzku kto daje takim prawo wypowiedzi nie umiesz nie pisz sami wleźli pod koła widziały gały gdzie się pchały