• ~bulba
    (2013-06-22 22:50)
    jaki rekord !! U nas w pollandii takich rekordzistów jeżdzi na pęczki ,bo kto wie ile ma jego auto przebiegu ???Szczególnie te sprowadzone .
  • ~voiceinthedesert
    (2013-06-30 22:40)
    Strasznie słabi matematycy na tym forum! $& lat równa się 17, 155 dni. To oznacza, że ten nauczyciel jeździł 17 km dziennie, co jest całkiem możliwe. Ja we Włoszech jeździłem dziennie 80 mil do pociągu do na uniwersytet!!
  • ~kierowca
    (2013-06-23 11:44)
    Jakiz on piekny??!!! Co za linia!!
  • ~nollet71
    (2013-06-23 19:03)
    Kolejne brednie z USA, nikt nie jeźdżi 391 km codziennie, nie ma takiego gościa. W USa to nawet raki fruwają, oni wszystko mają najlepsze, nawet małpie rozumy!
  • ~aqq
    (2013-06-27 08:48)
    I to wszystko na jednym baku paliwa!!!
  • ~bodo
    (2013-06-23 00:36)
    a ile było "remontów" kapitalnych i pełnych renowacji podwozia i nadwozia przez te lata???
    bo nie wierzę, że to oryginał z fabryki tak się zachował
  • ~wss
    (2016-01-04 17:46)
    mercedesy w 123 i tak lepsze
  • ~frfe
    (2015-02-14 14:20)
    szkoda że więcej takich nie ma.
  • ~kierowca - emeryt
    (2013-06-22 12:05)
    Takie to kiedyś były Europiejskie samochody, które kupowało się na pokolenia, a nie na kilka lat. Nikt nie martwił się o 'strefy zgniotu', bo to nie były gnioty z pseudoprodukcyjnymi nowinkami mającymi, ponoć, "podnieść bezpieczeństwo" ( HA< HA !), ale AUTO zapewniające bezpeiczeństwo w każdych warunkach. Wypadkowych także. Sztywna mocna rama, grube blachy montowane na sztywnych i mocnych panelach, to nie 'puszki po piwie, tak montowane, aby przeżyć w nich przy uderzeniu do 30 km/h, bo producent musi zarobić. A ci w aucie, a kogo to obchodzi. Liczy się pieniądz. Jak jechałeś tak,że ciągnik rolniczy cie wyprzedzał, to przeżyłeś i kupisz nowe 'autko'. Jak szybciej, to jeszcze zarobi i ksiądz i grabarz. A o ich wytrzymałości i bezawaryjności swiadczy powyższa galeria. Szerokiej drogi, kochani.
  • ~a są jeszcze tacy,którzy pamiętają
    (2013-06-22 12:43)
    Świętego w tym PIĘKNYM aucie ?