• ~OHydny
    (2013-06-13 23:37)
    Po co kupować tam, gdzie nie ma tanich albo darmowych parkingów ? Jeżeli kogoś stać na kupowanie w najdroższym sklepie w centrum, to i stać go na opłaty parkingowe. A reszta ma hipermarkety z darmowymi parkingami. A do centrum może się udać na pieszo w celu zwiedzania... bo na zakupy w centrum ich nie stać.
  • ~pani _rosomak
    (2013-06-14 00:17)
    W sprawie odholowania pojazdu piszecie że najczęściej ma to miejsce w przypadku, gdy samochód został pozostawiony w miejscu zabronionym i jednocześnie utrudnia ruch pojazdów, pieszych lub zagraża bezpieczeństwu. Otóż nie. Ma to miejsce tam gdzie najłatwiej go wywieźć. Mandat za parkowanie na zakazie w Wa-wie wynosi 100 zł, ale odholowianie i mandat już ok 600zł. W najlepszym interesie zapchania budżetu miasta jest wywożenie jak największej ilości aut. Pytam tylko jakimi kryteriami kieruje się Zarząd Dróg Miejskich stawiajac takie a nie inne znaki? czy jest to robione arbitralnie? Czy ktokolwiek, np policja, inżynier ruchu miejskiego itp. konsultuje takie lokalizacje. A przecież wystarczy przy każdym zakazie wieszać małą tabliczkę o groźbie odholowania. I w ten sposób w majestacie prawa zasilać budżet miasta dodatkowymi pieniędzmi wyszarpniętymi z naszych potrfeli. rozbój w biały dzień.
  • ~Opos
    (2013-06-14 13:09)
    To się właśnie nazywa sPOwolnienie gosPOdarcze. Można tylko POgrarulować rozkładania kraju na czynniki pierwsze. Im więcej kontroli nie tylko na drogach tym większe koszty wszystkiego i strata czasu na znalezienie miejsca do parkowania.Tak samo z dalszą eskalacją fotoradarowego szaleństwa. Koszty rosną, straci się wiecej czasu na dojazd a korzyści żadnych...Dosłownie chcą nas sPOwolnić!!!
  • ~w-1
    (2013-06-14 13:41)
    ile przeznaczysz kasy za rozwiązanie problemu parkowania
  • ~ewa koby
    (2013-06-14 17:41)
    o nie chodzi o parkowanie mandat to pestka to jest stad wache obeswacja miasta dlaczego ten klient wlasnie tu zaparkowal jakim autem etceterra dlaczego nie ma parkingow sa jak hotele nasze mieszkania ...
  • ~Janusz
    (2013-06-14 21:58)
    Łupienie kierowców ( a właściwie okradanie) trwa w najlepsze. Brak pieniędzy w kasie państwowej trzeba uzupełnić okradaniem obywateli. Tusk nie zna sposobu naprawy finansów państwa, które sam zrujnował.
  • ~Rafaek
    (2013-06-30 16:04)
    Rower na zakupy.A gdzie te pieniądze idą z mandatów?Możnaby tak przynajmniej drogę porządnie połatać.A nie kapsy sejmowe zapychać?
  • ~zainteresowany
    (2013-07-10 13:38)
    bylem w przyjezierzu a jestem inwalida 1 grupy tam wszedzie sa zakazy postoju niema nigdzie miejsca dla inwalidy panie burmistrzu czy inwalida ma najmowac txi do podwiezienia w odpowiednie miejsce na plarzy to absurd