• ~Hubert
    (2013-06-08 19:29)
    Ja jeżdżę z Yanosikiem, więc mandatom mówię pa pa.
  • ~Dlatego sądy mają autorytet
    (2013-06-08 09:15)
    W USA wszyscy odwołują sie od mandatów i sądy zazwyczaj są łaskawe i można coś ugrać nawet za mandat 40$ za nie zaplacone parkowanie. Ale cała procedura sądowa trwa max 2 tygodnie, a nie pięć lat.
  • ~niewinny
    (2013-06-08 09:56)
    ustalili tak ze kazdy jest winny
  • ~uwazam ze
    (2013-06-08 10:00)
    to jak bandziory
  • ~rowerzystka
    (2013-06-08 10:38)
    O nie dali pryszczatego jak juz ktos wczesniej pisał
  • ~dog stop
    (2013-06-08 10:50)
    Bzdury same piszą !.NIgdy nie przyjmujcie żadnego mandatu !.Nie pzowólcie aby jakiś piesek po paru miesiacach szkolenia karał obywateli ,od karania są tylko sądy !.A w sądzie możesz się bronić ,wziąć adwokata lub nie,powołać świadków i biegłych ,mozesz odwoływać się do drugiej instancji i składać apelacje. I gdy nawet uzają twoją wine to i tak sąd nie ukarze cie bardziej niz kwota mandatu i dodatkowo sąd nie ma prawa nakładać punkty karne !. NIe bojcie się sądów tam normalnie można przedstawić sprawe i sąd nie dołóży ci kary tak jak straszą gliny !. NIgdy nie przyjmuj mandatu ,byle piesek nie ma prawa karać obywatela w wolnym kraju !, zasypcie sądy odwołaniami od mandatów ,dzięki temu psy nie dostaną premi za karanie was i kasa wpłynie na inne konto niż psów i odechce im się karać. NIe wierzysz to sprwdź
  • ~Aldona
    (2013-06-08 11:20)
    pomysł z odwołaniem jest dobry , bo wtedy te nasze psy nie dostana nic...niech ida do budy !!!
  • ~dog
    (2013-06-08 12:18)
    nie słuchajcie dog stopa - to ze sad nie naklada punktow nie oznacza ze ich nie bedziecie mieli, drogowka naklada te punkty i sa zamrozone, potem jak udowodni wam wine to sa one odblokowane, dlatego sad ich nie naklada, jak sie nie ma prawa jazdy to sie nie wypowiada
  • ~mag
    (2013-06-08 21:20)
    Z skąd się biorą przymuły co takie idiotyzmy piszą. Ja rozumiem że zatrudnianie bezdomnych i bezrobotnych po podstawówce to zawsze taniej, ale bez przesady.
  • ~FRANKENSTEIN
    (2013-06-08 23:12)
    Z przekory i przewrotności - jeździjmy dokładnie wg dopuszczalnej i w ten sposób pokażmy wała tym , którym nie chodzi tak bardzo o bezpieczeństwo
    na drogach, jak o zerżnięcie z nas ostatniego grosza. Będzie bezpiecznie, a oni
    będą zgrzytać zębami z furii.