• ~a CHA
    (2013-06-10 09:12)
    Nie mogę się nadziwić satanistom... Mają być przez diabła "szczególnie traktowani" po śmierci... Pewnie tak będzie, ale głupcy nie wiedzą, co to znaczy – nie wiedzą, że diabeł się im "odwdzięczy"... To znaczy - dołoży im znacznie mocniej, niż "zwykłym" potępionym...
    Ale jeśli ktoś wierzy ojcu kłamstwa, to jest sam sobie winien...
  • ~rozbawiony
    (2013-06-09 09:49)
    Co to za idiotyzmy?
    Czy ten Nergal ma 14 lat czy mniej?
  • ~ksiadz
    (2013-06-09 15:33)
    zaj biaszcze cacko...
  • ~arab
    (2013-11-26 19:25)
    Nergal to gość , a nie pedofil w sukience.
  • ~cwok
    (2013-08-30 09:42)
    hmm, Dziwią mnie jakieś komentarze w stylu " to idiota" "we łbie mu się poprzewracało pół muzgowi", moim zdaniem tego typu komentarze piszą idioci, którzy wiedzę o świecie czerpią z TVN, onetu i gazetek kolorowych. Słucham muzyki death metalowej całe życie i ani nie jestem jego jakimś fanem jego muzyki ani go nie bronie. Zrobił sobie motor to go ma. Na 4 strony komentarzy tylko jeden chyba sensowny znalazłem kogoś kto pisał coś o silniku i niskim zawieszeniu.
    Tutaj artykuł o motorze a tutaj nagle pseudo psycholodzy nowointeligenccy debatują czy ma mózg "zjarany" i czy pujdzie do piekła.
    Nie wiem czy ludzie czytający tego tupu artykuły to debile czy polskie społeczeństwo już kie jest otępione..

    A przechodząc do rzeczy to moim zdaniem motorek wygląda oryginalnie i ciekawe jak by się tym jechało :) I jeszcze raz zaznaczam, że mój komentarz niema nic wspólnego z tym czy lubię tego śpiewaka czy też nie.
  • ~xxxx
    (2013-07-23 17:38)
    Jak dla mnie przerost formy na trescia wielkie nieporeczne powodzenia w jezdzie z tak niskim podwoziem po polskich drogach kupilby sobie jakiegos Cruisera normalnego przeobilby wedle upodobania i by bylo a tak to ma cos takiego
  • ~czlowiek
    (2013-07-14 04:32)
    nergal to tani analfabeta.powinien sie wlasna piescia zabic.ist das lezte schlampe!
  • ~HD
    (2013-06-14 09:44)
    Już widzę gostka jak pomyka po polskich,krętych autostradowych dróżkach! szkoda tego napędu! będzie mu musiał na trasie kudłaty bardzo pomagać! z jego posturą to fabryczny sportster to piekielna maszyna! ale co tam , trzeb się pokazać!
  • ~NorvidNH
    (2013-06-10 21:43)
    dzięki głupim mądrzy szokują. żałosny cio9lo na zdaje się kompleks piekielnego penisa
  • ~steve
    (2013-06-10 19:16)
    Arlen Ness chyba też nie powstydziłby się takiego projektu, tyle, że ma też w dorobku kilka sztuk raczej tylko na pokaz. Dużo miejsca do przemieszczania się życzę i niewidomych policjantów.
    Trochę szkoda tego zespołu napędowego żeby gnił w jakimś salonie wystawowym zamiast cieszyć prawdziwego bikera.
    Ale cóż , kto ma pieniądze ten rządzi, a Nergala lubię , choć jego muzyki nie.
    Spod kosy już się raz wywinął, mam nadzieję, że na tym czymś też się mu uda wywinąć, jeśli w ogóle zdecyduje się zapiąć coś powyżej 1 - ki.