• ~jkk
    (2013-12-19 20:10)
    Jaki durny koleś to opracował na podstawie zachwytów prasy amerykańskiej i .Brzydko powiem ale to jest sranie w banie niemiecko -amerykańską .A japońce gdzie nie wolno wspominać albo redaktorska skleroza .Tyle w tym dzieninikarskiej rzetelności co w obietnicach Kaczora.
  • ~Jerba
    (2013-06-09 16:24)
    mam ten silnik i jest epicki :)
  • ~edek
    (2013-06-09 18:44)
    Silnik forda a to dowcip !
  • ~gostom
    (2013-06-08 10:22)
    Jeźeli chodzi o technikę samochodową, to niestety ale Polska i polskie media nie naleźą do referencyjnych źródeł wiedzy w tej dziedzine.
  • ~Mechanik Samochodowy
    (2013-06-06 21:21)
    NIE wierze tym "medialnym raportom" komercjalnym KUPIONYM za pieniądze.

    Silniki "Forda" są najbardziej PSUJACYMI się silnikami, a tu NAGLE silnik benzynowy Ford 1,0 l EcoBoost ponownie zdobył tytuł "Międzynarodowy silnik roku" za rok 2013 --- to jest wiadomośc SPONSOROWANA i kupiona - NIE uczciwa!

    Firma FORD dyskryminuje klientów i daje SPECJALNĄ zniżkę po $1000 tylko dla homoseksualistów, którzy okzuja się specjalną kartą kredytową dawana TYLKO dla homoseksualistów.
    Firma FORD wstrętnie DYSKRYMINUJE klientów !

    Japonska firma ACURA produkuje najbardziej niezawodne silniki i samochody.
  • ~Robnad
    (2013-10-12 10:59)
    to jest reklama silników, czy Forda?
    w tej chwili najlepszym silnikiem 1.4 jest silnik fiata multiair 140 km i momentem 230 Nm w pełnym zakresie obrotów.
    po dopracowaniu osiągnie bez problemu 170-180 km.
    z silnika Golfa nic sie już nie wyciśnie bez tuningowych przeróbek

    natomiast opowieści o spalaniu, to jeździjcie furmanką
  • ~fan motoryzacji
    (2013-06-09 23:57)
    Polska to dziwny kraj, na tutejszm rynku jak nie masz TDI znanej marki na rynku , to masz H a nie samochód. panowie czasy się zmieniają. nie tylko Niemieckie jest dobre. Usterkowość silników VW group stanowi az 59% . polecam google i powertowanie stron w internecie na temat silników. A nie pisanie bzdur. pozdrawiam ps. do info ford to grupa USA/GB
  • ~jurii
    (2014-09-22 18:43)
    Mechanik ..., przestań wciągać, bo cię to wykończy.
  • ~Moto
    (2013-08-12 15:51)
    @Obiektywny
    Honda nawet dziś robi tak samo dynamiczne silniki jak Helmut'owe TFSI/TDI... a nawet turbin i żyłowania komputerka nie trzeba robić... różnica jest taka, że niemiec po 100K nadaje się do wymiany a japońce spokojnie robią po 250K i więcej... bez żadnych przestojów u mechanika...
  • ~Peter
    (2013-06-06 23:01)
    Tekst sponsorowany. Klasyczna sciema dla naiwniakow!