• ~KRZYCH
    (2013-06-05 20:15)
    TOĆ TO SAMOCHÓD I
  • ~lunk
    (2013-06-03 20:09)
    Redaktorku, ta myśl techniczna powstała w Niemczech a Iwany podpieprzyły dokumentację w 1945. Po trzech latach było ruskie dzieło. Tłoki mu puchły i jeździć się tym nie dało.
  • ~Victoria
    (2013-06-04 21:57)
    radziecka mysl techniczna - cz pan redactor, jak cala soviecko/mongolska rosja, jest juz na Afghanskiej herionie, czy tylko pije pan zakazony ruski samogon. Rosyjsko/radziecka mysl techniczna WYMYSLILA GULAGI, POGROMY, HERBATKE Z POLONIUMJ. Pan redactor tak kocha te barbarzynska, smierdzaca, tonaca w ****** rosje, prosze tam wyemigrocac; polacam magadan, kolyme, vorktue no i oczywiscie lubianke.
  • ~pingwin
    (2013-06-04 02:00)
    cos tak dziwnie smierdzi komuna ku czemu maja sluzyc te artykuly . Stalin to zbrodniarz po Hitlerze czuje zle intencje ...
  • ~DinX
    (2013-06-04 07:23)
    Zresztą - o czym pismaki nie poinformowały, gdyż nie wiedzą. Konkurs motocykli nosił nazwę Trofeo BMW i odbywał się z okazji 90-lecia istnienia niemieckiej fabryki...
  • ~DinX
    (2013-06-04 07:21)
    Układ jezdny zerżnięty w całości z BMW R71 - a silinik w 70% - jak cały IŻ.
  • ~swiety
    (2013-06-04 06:26)
    ~vh2013
    Po pierwsze BMW mialo walek napedowy a nie lancuch ,a DKW mialo skrzynie biegow przy baku benzynowym .Ruski IZ ma inna kostrukcije barziej zblizony do Norton .I taka wasza wiedza panowie znawcy . Ale baranow nie brakuje .
  • ~andrzej100
    (2013-06-03 22:15)
    Redaktorze jestes zapewne mlodym czlowiekiem, ktoremu mozna wiele wmowic.
    Ta sowiecka masl techniczna, to skradziony z Niemiec motocykl BMW. Awiec wolne zarty. Podobnie byŁo z Moskwiczem(Opel) i Pobieda. Ta zostala zerznieta od
    Amerykanow.
  • ~inny tez
    (2013-06-03 21:19)
    A dlaczego Polacy nie podpie... cos Niemcom na prz. BMW?? Tylko znacie ujedac z wlasnej zazdrosci bo az was boli przyznac ze Rosjanie potrafia nie tylko katowac i mordowac! Wiekszosc z was nigdy nie gadala z ruskim bez stereotypu i nienawisci! A ile z was gadala z Niemcami, tak przy piwie? Tez wszyscy ss mani? G.. prawda! Polak potrafi ale INNY TEZ! Oo!
  • ~mkk
    (2013-06-03 17:11)
    Droga Redakcjo,
    wypisujesz masło-maślane: <<zdobyło także Złoty Puchar "Coppa d'Oro"...

    Disce,puer...