• ~dziadek
    2013-05-24 18:03
    "Sarenka" jest młodsza i ładniejsza ode mnie
  • ~Ironimuss
    2013-05-24 17:42
    RE: "~HA-ha2013-05-24 17:11 PO prostu - jeszcze jedno badziewie matołka Tuska." --- Ja tez mam ubaw. HA - z ciebie ***** polityku RP.
  • ~Pol
    2013-05-24 19:15
    Aby szczescie Polakow bylo plniejsze to rownolegle zaczac produkcje nowej "Warszawy ",caly kraj na to czeka.
  • ~leta
    2013-05-24 20:14
    oto samochód, który się nie starzeje mimo latek przywołuje swoim wdziękiem przypadkowych przechodniów. Potrafi zadziwić, może nie jest na pierwszy rzut idealna, ale ma coś w sobie co nie pozwala przejść obojętnie. Wiecie jak to jest jedni w niej ujrzą PO a inni PIS. Już sam obrys jest ciekawy niby gruba ale nie aż taka, by nie ubrać ją w bieliznę, szczególnie białą. Czaszka, też niczego sobie oble wysklepiona, może pomieścić całkiem sporo. Czerwone wnętrze, jakby było jej naturalnym kolorem. Tył, nie za duży, pewnie pojemny. Wejdą tam walizki, może nawet rozprostowana parasolka. Przód, wyraźny, duży, sprawia wrażenie bezpiecznej przystani na której można się wyraźnie położyć dla odprężenia. Oczy, też niczego sobie, duże, odpowiednio zawieszone. Podwozie, no nie wiem nie sprawdzałem. No i najważniejsze, można ją odpalić na korbę, a to nie każdy kierowca potrafi tylko ...
  • ~walduś
    2013-05-24 21:11
    no to w cipke,a wam co się to nie podoba to *** na grub dupki przeważnie pisowskie
  • ~Melania
    2013-05-24 17:41
    Nie widziałam obrzydliwszego samochodu jakim była nasza " SYRENA" Może teraz błyśnie linią i będę się nią zachwycać i oby. Zastanawiam się dlaczego rząd zezwalał na takie twory ośmieszające nas. Czy zawsze musimy być pośmiewiskiem i wiecznie ubogim krewnym krezusów europejskich. Dosyć tego co???
  • ~Piotrek 84
    2013-05-24 17:18
    Wreszcie coś co mi sie marzyło i za co będe wdziienczny mojemu żondowi i panu Tuskowi. Muj wuc jest wielki a komu sie nie podoba to nich spada.
  • ~ewa koby
    2013-05-24 16:51
    syrena to alarm dla wszystkich samochodow swiata
  • ~ewa koby
    2013-05-24 16:56
    syrena to alarm dla wszystkich samo chodow swiata
  • ~POLAK POTRAFI SYRENKOWIC
    2013-05-24 17:16
    SYRENKA PUSCI W SKARPETKACH CALY SWIATOWY PRZEMYSL MOTOPRYZACYJNY TAK JAK TO ZROBILA POLSKA ZUBROWKA, WYBOROWA I SOPLICA. A JAK JESZCZE DO SPRZEDAZY SYRENKI BEDA DODAWAC TALERZ RUSKICH PIEROGOW, TO SYRENKA PRZEWALI NA WLASNA KORZYSC EKONOMIE SWIATA.