• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2013-05-24 14:47
    Spolka o ktorej nikt nigdy nie slyszal...przekret polonijny !
  • ~DinX
    2013-05-24 15:04
    Następne bredzenia o supersamochodzie z Polski. Zrobili 3 bannerki w PS, a pismaki już się rzuciły jak głodne kundle na podroby.
  • ~Spoxman
    2013-05-24 14:16
    > Reflektor od Mini?

    Cena pewnie też...
  • ~byle nie Syrena
    2013-05-24 14:14
    Syrena budzi u mnie raczej straszne asocjacje - to byl koszmar nie auto, nawet Trabant byl mniej zawodny. Mialem 104,przez ponad rok - ilosci napraw, zatartych tlokow iitp nie ma co wyliczac. Jedyny plus to to , ze po roku czlowiek stawal sie ekspertem mechanikiem oraz wyrafinowanym kierowca ( np: gdy wysiadly wszystkie hamulce a Syrenka nie mogla hamowac silnikiem bo miala wolne kolo - reczny i tak nigdy nie dzialal)
  • ~Laik
    2013-05-24 13:44
    Fajny podpis pod zdjęciem Nr.8 -1690 rok ? , a ludzie w ortalionach , co tam samochód :).Kto tam pracuje ?
  • ~m
    2013-05-24 15:19
    zrobić Polski samochód nie drogi a Polacy zaczną kupować
  • ~Strażok
    2013-05-24 15:23
    Samojezdna motopompa z dachem.
  • ~ewa koby
    2013-05-24 16:51
    syrena to alarm dla wszystkich samochodow swiata
  • ~czytacz
    2013-05-24 15:56
    Aby była jak oryginał trzedba zadbac żeby urywały się przednie koła w trakcie jazdy.
  • ~XYZ
    2013-05-24 15:38
    W życiu nie kupie czegoś co jest synonimem PRLowskiego badziewia.