• ~tak mozna porzadzic
    (2013-05-26 04:32)
    No prosze jakim majbachem jezdzi , Tego nie widzi gazeta wyborcza i na dodatek bryka obstawiona gorylami , miesniakami . To kosztem naszego dziadostwa i zubozenia . Pilsudski chodzil piechoto bez goryli i miesniakow , po ulicach i nie bal sie opryszkow . A pieniadze ze swojego zoldu przeznaczal na uniwersytet ,szkole a utrzymywal sie z pisania ksiazek i innych obrywkow to byl przywodca . A dzisiaj co mamy miesniaki wsadza w bryke , goryle wyprowadza z bryki . I co karze unia podpisze . I do uslug manmlazel holland
  • ~emerytka
    (2013-05-24 21:35)
    Dolewacie oliwy do ognia szc zując ludzi tymi furami. emeryci gloduja i nie maja na leki i oplaty, latem na sz c z a w, a zimą z a m a r z n i ę c i e, tysiące glodnych i chorych dzieci, zebracy pod kosciolami - mamy cuda cudenka tuska i jego ekipy - na szczaw z nimi.
  • ~paszoł
    (2013-05-24 15:48)
    A emeryci i renciści po 900 zł na cały miesiąc. Nie wiadomo, czy czynsz opłacić, czy lekarstwa wykupić, czy głodować. A od tych głodowych rent i emerytur TUSK ZABIERA podatek i składki za fundusz zdrowia. Dla siebie i tych złodziejskich kolesi. Paszoł won !
  • ~=FOZERKA
    (2013-05-25 19:03)
    ROZWALIĆ PUSZKĘ PANDORY NFZ I JECHAĆ NA AZORY././
  • ~emka
    (2013-05-24 16:32)
    a moja córka jeżzdi najnowszym audi terenowym -boli was?i
  • ~oszukany przez TUSKE
    (2013-05-27 16:58)
    Niedługo zamienimy te furki na taczki !!!
    Wywieziemy dziadów na wysypisko historii !!!
  • ~wikary
    (2013-05-27 00:37)
    polski premier i taka marna furka, moze i ma racje bo ciemnote WYZNAJACA FEKATOLICYZM I TAK ZZERA NIENAWISC DLO BLIZNIEGO I ZAWISC
  • ~lusia z Kanady
    (2013-05-27 00:31)
    Marny ten samochodzik Tuska, osobiscie jezdze duzo lepszym i duzo drozszym,

    premier Polski powinien jezdzic conajmniej najnowszym modelem Leksusa !
  • ~zrozpaczona
    (2013-05-24 22:12)
    Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.
    Nie moge patrzec już na obrady sejmu, na te falszywe gęby co decydują o przyszlosci narodu - strach myslec co będzie j u t r o jak obudzimy się juz tylko z ręka w nocniku, bo nie będzie stac nas na wodę do splukiwania w sedesie.
  • ~bezrobotna
    (2013-05-24 22:01)
    Do -emki. Moze corka podac gdzie pracuje. ze ją stac na takie cudo - nas nie boli tylko nie ma pracy i nie stac nas na nic nawet na chleb.