• ~Chińskie Volvo to jest To !!!!!!!!
    (2013-05-24 09:09)
    A 2 lata temu Volvo było do wzięcia zaledwie za 2 mld dolarów...

    (Mozejki wzieliśmy za 4 mld - i o Mozejkach cicho sza ...pewnie złom juz pordzewiał)
  • ~f1
    (2013-05-19 10:56)
    1,8 na hamowni, z górki. ;-)
  • ~pamela
    (2013-05-19 16:21)
    pierdoły, podajecie pierdoły. Siądź głąbie do tego auta i przejedź 100 km i wtedy napisz. Ostatnio miałam okazję prsejechać się podobną rewelacją, miało być 3,6 litra na 100km a wyszło 6,7... Więc juz w podobne idiotyzmy nie wierzę.
    Nie wiem czy i ile dostaje sie w łapę za tą krypto reklamę ale to idiotyzm !!!
  • ~POLAN
    (2013-05-24 10:29)
    TYLKO TEN SZALONY ZTORUNIA KUPI TO CACKO ZA KASE DURNOWATYCH MOCHEROW
  • ~inż. facet
    (2013-05-21 22:28)
    Autorze brak podstawowej informacji dla klienta < ceny > !
    Durni mie mających nic do powiedzenia konstruktywnego olewam !
    Wieśmaki nie mające podstaw mechaniki i fizyki w głowie
    ZAMILCZCIE !
  • ~skrobek
    (2013-05-21 10:28)
    mi wychodzi 4,2 spalanie w trasie ,dałem 20 tys za bzyka
  • ~eko
    (2013-05-20 19:11)
    Raczej nie jest pierwszą hybrydą opartą na dieslu. Poza tym trudno mi w taki wynik uwierzyć. Futurystyczny, ultralekki VW XL1 ma zużywać ok. litra i w tym wypadku mogę uwierzyć w to co deklarują, ale nie w takiej krowie. Będzie 3.5-4 litra i będzie to dobry wynik.
  • ~Gramatikus
    (2013-05-20 08:20)
    RE: "~Kleofas2013-05-19 21:02 Znajac jakosc produktow Volvo - ten model nawet niewyjedzie na droge,..." Natomiast Kleofas jeszcze nie wyszedł ze szkoły podstawowej. Nie wie, ze NIE z czasownikami pisze się oddzielnie.
  • ~Jurek
    (2013-05-19 22:21)
    Pan pismak nie zdał matury z matematyki. Ten pojazd palący 1,8 ltr na 100 km posiada zbiornik paliwa ok. 18 ltr.??? Ponieważ przejedzie aż 900 km
    Głupota nie boli.
  • ~Kleofas
    (2013-05-19 21:02)
    Znajac jakosc produktow Volvo - ten model nawet niewyjedzie na droge, bo bedzie ciagle stal u mechanika. 2 silniki, wiec dwa razy wiecej awarii.