• ~S(z)koda
    (2013-05-12 08:51)
    Al są śmieszni ci Czesi,dopiero co wyjechała Skoda na testy,a już "wykryli!, a polski Polonez jest już z dziesięć lat na testach chyba?i jeszcze nie mogą go "namierzyć! "dobre bo polskie"żeby we wszystkich sprawach taką tajemnicę potrafili zachować.
  • ~zenek
    (2013-05-12 10:33)
    skoda rs jezdzi po autostradzie miedzy praga a mlada boleslaw jako auto testowe juz conajmniej od 3 miesiecy, wczesniej jezdzila tez kombi oraz superb po liftingu, bez zadnych maskowan
  • ~sandrzej
    (2013-05-12 10:47)
    Ale to Czesi wciskają gaz, czy Niemcy?
    Bo jak wychodzi nowa Dacia to ci sami dziennikarze piszą o technologii Francuskiej i nikt się nie zajaknie, że to Rumuni budują nową Dacię.
    To czym różni sie niemiecki właściciel Skody od francuskiego właściciela Daci?
    Albo czym Różni sie rumuński wykonawca samochodu od czeskiego wykonawcy samochodu? Może drodzy dziennikarze przemyślcie to.
  • ~adam.kn
    (2013-05-12 11:32)
    Znowu artykuł o Skodzie.Skończcie wreście wychwalać te Skody tak na siłe.
  • ~państwo zdało egzamin
    (2013-05-12 12:09)
    Pięknie a kto zniszczył fso komuna i stare układy
  • ~tele-wic
    (2013-05-12 13:39)
    Więcej bezkarnego panoszenia się pseudo ekonomisty Wicka Rostowskiego, a większość polskich szeroko pojętych zakładów produkcyjnych podzieli los FSO.
  • ~marek
    (2013-05-12 14:49)
    Skoda to przecież prawie wieśwagen-auto dość mocno awaryjne
  • ~fufek_01
    (2013-05-12 16:47)
    a czym się ona różni zewnętrznie od zwykłej najnowszej Octavii, oprócz znaczka RS?
  • ~usa
    (2013-05-13 19:55)
    Po co ja ukrywac? Normalne auto, nudne, nic inowacyjnego, budowane na baize starego A4
  • ~olo