• ~Nick
    (2014-08-12 16:56)
    @kier - jezdze od lat dieslami, mialem juz jednego ponad 200 tys i nic. Zadne wtryski, zadne filtry czastek stalych, zadna turbina (te zreszta sa tez w benzyniakach). Nic. Dajesz porzadny olej, kupujesz dobre paliwo0 i latasz setki tysiecy kilometrow. )Wszystkie ciezarowki i autobusy to przecierz tez diesle).
    Rekordista, niejaki Pietsprock (zobacz w necie) przelatal Fabia 1,9 TDT 1 111 111 kilometrow i jeszcze nadal jezdzi.
  • ~użytkownik
    (2015-06-29 14:53)
    do radarek 8509
    Kolego wynika z tego że całe życie jeździłeś samymi starymi trupami a mądrujesz się jak ekspert samochodowy. Jakiż z ciebie fachowiec jak kupiłeś Vectrę z "dojechanym silnikiem". Najlepsza to już twoja rada "nie kupujcie aut w komisach tylko te co jeżdżą z nalepionymi kartkami" Skąd ci przychodzą do głowy takie "złote myśli" ? To samo auto stojące w tym tygodniu w komisie jest gorsze niż po odebraniu go z komisu i naklejeniu kartki z napisem "sprzedam". Równie prawdziwe jest stwierdzenie że blondynki są głupsze od brunetek czy że rudzi są fałszywi. Auto kupione w polskim salonie ,bezwypadkowe,z małym przebiegiem sprzedaje się zawsze 10 razy lepiej niż jakiś złom sciągniety z Niemiec niezależnie czy stoi w komisie czy jeździ z kartką "sprzedam"
  • ~prawdajest1
    (2013-05-11 09:18)
    do "paweł34"
    "Prawdziwy Jezus odważnie bronił prawdy i niósł ludziom światło, głosząc o zamierzeniu Bożym, toteż jako prorok większy niż Mojżesz wystąpił w przepowiedzianej roli Wyzwoliciela. Oznajmiał wolność ‛uprowadzonym do niewoli’ (Izajasza 42:1, 6, 7; 61:1; Jeremiasza 30:8-10). Chociaż wielu, kierując się samolubstwem lub strachem przed rządzącymi, nie dało mu posłuchu (Jn 7:11-13; 9:22; 12:42, 43), inni zdobyli się na odwagę, by zerwać okowy niewiedzy i niewolniczej uległości względem obłudnych przywódców i zwodniczych nadziei (Jana 9:24-39; por. Galatow 5:1). Podobnie jak wierni królowie judzcy zwalczali w swym królestwie fałszywy kult (2 Kolosan 18:1, 3-6; 2Kn 15:8; 17:1, 4-6), tak też mesjański Król, Jezus, poprzez swą służbę uderzył w podwaliny ówczesnej religii fałszywej (Jana 11:47, 48)..."
    ~Nie baw sie w "proroka" bo ci bokiem wyjdzie!
  • ~qwerty
    (2013-05-08 22:02)
    Szkoda, że nie piszą o jakie silniki chodzi w tych modelach. Golf wygrał, ale z jakim silnikiem 1.6 litra, któy jest bardzo ekonomiczny czy 2.0, który jest dynamiczny.
  • ~diesel to oprócz Audi 3.0 TDI(nie 4.2)
    (2013-05-09 00:49)
    oraz Jaga i LR Rovera to klekocinki dla dziadów spod kościoła.
  • ~hehe
    (2013-05-09 08:13)
    A kto teraz kupuje diesla? Nie rozśmieszać klienta...
  • ~paweł34
    (2013-05-09 09:19)
    Każdego dnia musicie zadawać sobie pytanie: Czy Bóg zaaprobowałby moje obecne postępowanie? sobota, 27 kwietnia 2013, godz. 13.20 Moja wielce umiłowana córko, muszę wyjaśnić każdej pojedynczej osobie żyjącej dzisiaj na tej ziemi, jak ważny jest ofiarowany wam czas. Ja nigdy nie ingerowałem w ludzką wolną wolę, gdyż jest to jeden z największych Darów ofiarowanych ludzkości i nigdy nie może być on odebrany. Z drugiej zaś strony szatan zakłóca ludzką wolną wolę i niezmordowanie usiłuje zniewolić umysł człowieka i ukraść jego duszę, i to od samego początku. Dlatego też to za daną człowiekowi wolną wolą uganiają się złe duchy. Ale zarazem to za sprawą ludzkiej wolnej woli drzwi do Mojego Królestwa mogą zostać odemknięte. Ponieważ jesteście ciałem, a zatem jesteście śmiertelni, to jedyny czas, jaki posiadacie na przygotowanie się do życia wiecznego, jest teraz. Nigdy nie wolno wam o tym zapominać. Musicie być gotowi w każdym momencie, gdyż tak jak Mój Ojciec dał wam życie, tak i może On je wam odebrać w każdej chwili, każdego dnia. Gdybyście umarli teraz, dzisiaj, czy bylibyście godni stanąć przede Mną? Czy znacie swoje winy i uczynki, których dokonaliście, oraz nienawiść, jaką okazywaliście swojemu bliźniemu, co zostanie przede Mną odsłonięte? Po to, aby otrzymać życie wieczne, musicie wiedzieć, co trzeba zrobić teraz, dzisiaj, aby oczyścić się w Moich Oczach. Tym, którzy — z jednej strony — przymykają oczy na grzech i ranią innych, a z drugiej — modlą się i prowadzą życie, o którym twierdzą, że jest ono Mnie poświęcone, mówię: W każdej godzinie ranicie Mnie waszą hipokryzją. Z każdym dniem wasza dusza oddala się ode Mnie coraz bardziej. Musicie postępować zgodnie z Dziesięcioma Przykazaniami — dokładnie tak, jak zostało to sformułowane przez Mojego Ojca, w przeciwnym bowiem wypadku nie możecie mówić, że jesteście Moi. Tak wiele dusz nie wchodzi do Nieba, a wiele musi cierpieć wymagane oczyszczenie, aby mogły stać się godne wejścia do Mojego Królestwa. Lecz o wiele więcej dusz jest wrzucanych do wiecznej ciemności. Tak wielu uświadamia sobie, jak obrażali Boga, w ciągu pierwszych minut od swojej ziemskiej śmierci. O, jakże są oni wówczas przerażeni i jakże smutni. Zdają sobie sprawę, że ich czas na pokutę przeminął i że na tym etapie jest już dla nich za późno. Dlaczego nie rozumiecie, że śmierć może nastąpić w każdej chwili? Musicie wiedzieć, że jeżeli obrażacie Boga, musicie walczyć, aby zmienić swoje postępowanie — aby znaleźć pokój. Tylko wtedy, kiedy unikacie grzechu i nieustannie próbujecie zmieniać na lepszy sposób, w jaki traktujecie innych, odnajdziecie prawdziwy pokój. Kiedy odnajdziecie pokój w swojej duszy — który nadejść może tylko wtedy, jeżeli walczycie z grzechem i okazujecie skruchę za złe uczynki — wtedy znajdziecie się bliżej Boga. Każdego dnia musicie zadawać sobie pytanie: Czy Bóg zaaprobowałby moje obecne postępowanie? Jaka jest odpowiedź — będziecie wiedzieć w swoim sercu. Wasz Jezus
  • ~hehe
    (2013-05-09 14:13)
    Brytyjski ranking, wiec wygrywaja brytyjskie (wlasciwie indyjskie) auta - nawet te, w ktorych silnik dieska psuje sie od lat na potege.
  • ~xfgyj
    (2013-05-10 12:00)
    wczoraj pisali że klekoty psuja sie na potegę
  • ~mmm
    (2013-05-15 16:35)
    Proszę wykasowac nawiedzonego Jezuska.To jest forum motoryzacyjne.