• ~~ zart
    (2013-05-07 17:25)
    Ale was w jaja robi!
  • ~O'Neill
    (2013-05-06 23:53)
    A co rowerem ma jeździć po rzodkiewki, buraki, sałatę i marchewkę?
  • ~Anita i Tomasz.
    (2013-05-07 09:45)
    Co na to rząd,pan Tusk ? Rozliczyć i wyrzucic. Za kraty, po procesie . Państwo bezprawia . Co na to KK ?/Co na to Unia. Co na to Polacy ? Przecież taki drań nie zarabia a kradnie ewidentnie . Nie pozwalamy .!!!
  • ~bolko
    (2013-05-07 09:45)
    A GDZIE JEST TO POTUSKIE CBA A NA KOGO JEST ZAREJSTROWANY SAMOCHÓD A URZAD SKARBOWY
  • ~badyl
    (2013-05-07 08:52)
    Tylko czekac,a pozyczy sobie palac i jakas wyspe na pacyfiku nie mowiac juz o jachcie .To jest raj !!!Panie Tusk ja tez chce byc ministrem na niczym sie nie znam naucze sie oszukiwac przyrzekam
  • ~mariolka
    (2013-05-07 08:21)
    Tusk spełnia obietnice - żyje się lepiej! Nowak jest tego przykładem
  • ~opek
    (2013-05-07 08:20)
    ajtam ajtam,-pożyczył od kolegi ,który wygrał przetarg .zgodnie zprawem oczywiście.
    albo jadł chleb z cebulą to i odłozył. ma ponadto kilka innych fuch a i żonie sie powodzi.są przecież wybitnymi specjalistami w pewnej dziedzinie.
    ale jakim trzeba byc głupem,żeby na państwowej posadzie kupić sobie auto o cenie powyżej 100000?ta mogłby se kupić po ukończonym złodz.przepraszam-pracy.
  • ~xbgt
    (2013-05-07 07:45)
    Czyżby kolejny prezent od żony tym razem pewnie na imieniny
  • ~LuS
    (2013-05-07 05:18)
    Bardzo ciekawe skąd ma pieniądze na takie luksusy, przecież chyba nie z poselskiej pensji. Ludzie głodują a on i inni jemu podobni opływają w luksusach. To woła o pomstę do nieba.
  • ~kaszalot von bigos
    (2013-05-07 05:15)
    etam etam, auto sobie pozyczyl od kolegi, ktory wybudowal 3 kilometry autostrady (a skasowal za 3000km). pozyczyl, rozumiesz pisowska tluszczo? POZYCZYL, razem ze zegarkiem, razem ze zlotymi koronkami na zembach, razem z majtkami, a co! POZYCZYL i mozecie mu skoczyc.

    a orzela zjadlem ja ze rzonom. byl z prasteliny, ale i tak zjadlem.