• ~usa
    (2013-05-03 21:38)
    A ile przejedzie w przy mrozie -20C, na swiatlach, z wycieraczkami I ogrzewaniem szyb ?
  • ~fve
    (2013-05-02 13:43)
    160km- zasięg powala
  • ~najmniej to pali moja alfa 159 3.2 V6
    (2013-05-01 16:23)
    A dlaczego nie podali ile sekund rozpedza sie do 100 km/h oraz najwazniejszej rzeczy czyli ... cena tego cuda!!!
  • ~Acuś
    (2013-05-03 19:10)
    Nominalnie jest w jednofazowej sieci 230 V a w trójfazowej 400V określa to norma PN-IEC 60038, obowiązująca już od 10 lat. Dobrze by było żeby dziennikarze się już tego nauczyli.
  • ~gg
    (2013-05-02 21:53)
    hahhha zasięg 160 km :)) Już biegnę kupić.Pojadę z rodziną na niedzielny wypad za miasto a droga powrotna trolejbusem :D Idiotyzm kompletny.
  • ~eko
    (2013-05-03 22:06)
    Przełomowe... Ze dwa lata temu VAG testował baterie litowo-metalowo-polimerowe. Ładowanie do 80% w 6 czy 8 minut. Zasięg na pełnej baterii w kompaktowym aucie co najmniej 600km (taki odcinek założyli do przejechania, a jeszcze zostało "co nieco"). Jak to Niemcy wdrożą to będzie przełom.
  • ~Nes
    (2013-05-14 18:38)
    Chewrolet jest o niebo lepszy mialem przyjemnosc w Szwecj sobie nimtroche pojezdzic.
  • ~iwchiebroker
    (2013-06-25 14:26)
    VOLVO V40

    Już od 79 900 zł

    Wypełnij formularz i umów się z dealerem samochodowym na jazdę próbną : http://iwchi.ebrokerpartner.pl/short/si33

    Volvo V40 R-Design sprosta potrzebom najbardziej wymagającego kierowcy. Połączenie ekskluzywnej stylistyki wnętrza i nadwozia z opcjonalnym sportowym zawieszeniem i jednym z żywo reagujących silników nadaje temu pięciodrzwiowemu hatchbackowi sportowy, lecz jednocześnie wyrafinowany charakter.Volvo V40 charakteryzują opływowe, eleganckie linie, a pod jego maską może się znaleźć jeden z silnych, oszczędnych silników benzynowych lub wysokoprężnych. Bez względu na to jaki styl jazdy preferujesz, znajdziesz silnik idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, począwszy od mocnej jednostki benzynowej T5 o mocy 254 KM, a kończąc na niezwykle niskoemisyjnym silniku.

    Wypełnij formularz i umów się z dealerem samochodowym na jazdę próbną : http://iwchi.ebrokerpartner.pl/short/si33