• ~aldyn
    (2013-04-24 17:47)
    Znowu o Skodzie.
  • ~Byntlej
    (2013-04-24 20:41)
    A Dacia? Logan, Sandero? To samochody na bogate czasy?
  • ~sosnowiecki zenek
    (2013-04-24 18:17)
    Dlaczego chudy portfel na znamionować sympatyka małych i niedrogich samochodów. Mnie duża, wypasiona bryka przypomina niechlubne czasy 'PRL-owskiego chodzenia w dyrektory' i kupowania synalkowi, aby .swiadczył o 'pozycji TATUSIA drogich samochodów,które tenże rozbijał w try miga. A znowu obecnie tz. krezusi, którzy zaczynali od sprzedaży 'szarej maści na mendy' na składanych łóżkach,czyli od dolarów,, gorzały na melinie, lub' bizneswolnem z pod latarni' znam, znam takie , kupują 'transatlantyki', aby z daleka widać było, że 'FIGURA' (bez obrazy Pani Kasiu) jedzie i stać ich na pomiatanie innymi. Szpanerstwo i dorobek na parrtyjnych stanowiskach, a co śmieszniejsze, ci przekolorowani z czerwonego na ornatowy kolorek teraz w pierwszym rzędzie przed, obowiązkowo, Wielkim Ołtarzem, aby BISKUP widział, bo pleban to dla gminnych kmiotków na stanowiskach radnych.Ale co tam. Szczęść Wam Bożę, chociaż wielu z Was nawet Pleban do kościoła nie wpuści i na cmentarz nie odprowadzi. Ja tak mam mały, ale wydajny SAMOCHÓD, oczywiście.
  • ~Ileż można
    (2013-04-24 19:17)
    Dajcie spokój już z tą Skodą.
  • ~Wiesio-13 bicz na Pisomatołków
    (2013-04-24 19:18)
    Sami sobie klikajcie.
    barany z Dziennika
  • ~sandrzej
    (2013-04-24 19:23)
    Ale Skoda ładuje w reklamę i te różne niby neutralne opisy i porady, takie "przypadkowe"
    No cud to nie jest, taka Dacia z Czech, dla firm na słuzbowe samochody.
    Przy okazji; jaki samochód wjedzie na krawężnik z szybkością 60km/h???

    SŁUŻBOWY
  • ~sandrzej
    (2013-04-24 19:25)
    pytanko do pracowników Dziennika, czy Wy jeżdzicie Skodami?
    Po zachwycie na waszych stronach Skodą, to cała redakcja ma Skody.
  • ~mario z wielkiej wsi
    (2013-04-24 20:13)
    Najlepsze są opierdziałki z Niemiec: audik, vwagen czy opel, ale koniecznie opierdziałek po helmucie bo tanio.
  • ~gobi
    (2013-04-24 23:13)
    Noo chudy portfel jak powiedzmy 3tyś. decyduje, że kupują Citigo, a nie o niebo nowocześniej wyglądającego Up! Na Zachodzie nie mają takiego dylematu.
  • ~wyborca
    (2013-04-26 06:32)
    Kupno Skody to znak. Manifestowanie ! , dawanie znaku polskiej władzy w Warszawie co potrafi (a co potrafi władza w Pradze)