• ~Robnad
    (2013-04-24 14:52)
    Polak katolik potrafi.
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-04-24 10:22)
    Nikt nie POchwala "wyczynow" Naszych, ale Austria do dzisiaj NIE zaplacila Narodowi Polskiemu odszkodowan za swoje Wojenne ZBRODNIE.

    Koniecznie trzeba tym Wysokogorskim Frycom pod nochalem wytrzec.
    A poza tym inny gang, Ryzego ...uja, nie takie numery wywija a tzw."prasa" nie pisze nic i jest alles OK.
  • ~Hiena
    (2013-04-24 11:14)
    ~ re Polak z Norwegii , chyba juz calkiem reszte z tego co nazywamy rozumem
    przechlales.
  • ~frant
    (2013-04-24 10:53)
    Polak z Norwegi - jesteś potrójnym kiepem! I zapewne jesteś podobny do tych z gangu złodziei ! Szukanie usprawiedliwienia dla oczywistych kryminalnych przestępstw, poprzez nawiązywanie do czasów II wojny światowej - jest najohydniejszym porównaniem! Niszczysz pamięć ofiar tej Wojny - Idioto! A - złodzieje - na wiele lat- do pierdla !!
  • ~bardzo stary Szwajcar
    (2013-04-24 11:04)
    Do polskiego idioty w Norwegii: Norwedzy tez mieli swojego Quislinga, dzieki ktoremu III Rzesza np. mogla produkowac ciezka wode w Telemarku... To raz. A poza tym na tych kradziezach nie traci bynajmniej Austria, ani posiadacz samochodu. Traca tylko towarzystwa ubezpieczeniowe ktore jak w kazdym kraju sa na ogol miedzynarodowe: brytyjskie, wloskie (Generali), szwajcarskie, francuskie, amerrykanskie itd. Czyli polscy zlodzieje okradaja koniec koncow uczciwego podatnika europejskiego lub nawet amerykanskiego. A sprzedajac w Polsce czesci skradzionych samochodow okradaja polskie panstwo na VAT. Wiedzialem ze polska emigracja to ciemnota i holota w wiekszosci. Ale ze az taka jak "Polak z Norwegii" to nie przypuszczalem...
  • ~Pak
    (2013-04-24 11:06)
    ~re Polak z Norwegii - moze to te norweskie powietrze nie bardzo ci sluzy skoro
    nie umiesz sie w tematach polapac.
  • ~Zgredek
    (2013-04-24 11:29)
    Wiedzą sąsiedzi kto na czym siedzi. Tylko Policja nasza ślepa. Czy doprawdy tak trudno połapać się, że istniejący warsztat samochodowy to pospolita dziupla? Po prostu nie chce się tego wiedzieć. Podobnie jak skarbówka nie chce wiedzieć, że pracujący prywatnie lekarze, szczególnie dentyści, kantują skarb państwa. Nasi potrzebowali współpracy z policją austriacką, aby w końcu złapać naszych złodziei.
    Wykroczeniami to policja i sądy karne też nie chcą się zajmować. A przecież mają za to płacone.
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-04-24 14:53)
    My tez kradniemy na potege i szmuglujemy gorzale i nie moga nas za nic zlapac he he he
    Polak potrafi sie urzadzic
  • ~blontynka