• ~jot
    (2014-04-19 13:22)
    Nie przyszło ci do głowy, dziennikarski matole, że zamiast podpuszczać na Inspekcję Transportu Drogowego, lepiej byłoby zachęcić kierowców, żeby jeździli zgodnie z przepisami?
  • ~Kunta pintak
    (2014-04-19 12:21)
    C H W D S M I P Nie jedź, nie tankuj, nie myj, nie poleruj, nie kupuj opon. Będziesz zdrowszy, bogatszy a te c,dkwn będą miały problem.
  • ~POtoDNO
    (2013-09-02 12:27)
    Niech będzie przekleta Platforma Oszustów i Ryży-zdrajca
  • ~tez kierowca
    (2013-06-28 12:24)
    Kuchani kierowcy mozna uniknac tych wszytkich manDatów i zwiazanych z tym nieprzyjemnosci...poprostu JEZDZIC PRZEPISOWO...
    Albo...UZYWAC PUBLICZNY TRANSPORT...
  • ~gość
    (2014-04-19 14:43)
    Łatwiej w każdym samochodzie seryjnym montować jakiś sygnalizator dźwiękowy z czerwoną lampką , który uruchamiałby się przy rozpędzeniu przez kierowcę pojazdu do prędkości w znacznym stopniu zagrażającej bezpieczeństwu. Pojazdy służb do kontroli powinny być wyraźnie znakowane a nie wyglądać jak pojazdy na prowokację do ulicznych wyścigów.
  • ~policjant emeryt
    (2014-04-19 14:51)
    W tej Polsce zamiast budować drogi to wmówili lemingom, że przekroczenie prędkości 50km/h czy 90km/h ma skutkować wielkimi mandatami. Jeszcze można było to zrozumieć by prawo przestrzegali wszyscy. Ale ci co mierzą i łapią są pierwszymi co przekraczają przepisy nie wspominają o nietykalnych pomiotach rządowych i około rządowych. Najgorsze jest to, że ograniczają prędkość do 50 i 40km/h. To było dobre 30 lat temu jak posiadaliśmy samochody marki Nysa, Syrena, Fiat, Star, San i temu podobne wynalazki. Ja posiadam nowe auto 2 letnie i jak jadę prędkością 70km?h to usypiam za kierownicą, a żona mi się pyta czy coś mi się stało. Debilne przepisy trzeba łamać. Niestety rządzą nami nie Polacy , a użyteczni idioci policyjni, strażnicy miejscy im w tym pomagają. Ja byłem policjantem i wiem, że pierwsze ostrzeżenie to nagana lub pouczenie. Niestety trochę władzy i maluczkim odbija. Na slużbie miałem kilku takich za partnera co krzyczeli tylko" pincet", innej kary nie widzieli. Wstyd mi za takich policjantów. Przepraszam kierowców za takich urzędników w mundurach.
  • ~bolesław obserwator
    (2013-04-21 14:19)
    Lapać i jeszcze raz łapać! To co się teraz po zimie na polskich drogach dzieje to klasyczny drogowy terroryzm! 80 % kierowców to notoryczni piraci, mało kto zważa na ograniczenia prędkości.Należało by w szybkim tępie podwyższyć mandaty minimum o 400%!!! Może przez lżejszy portfel przyjdzie rozum do głowy!
  • ~marcelek
    (2014-04-19 22:07)
    dla mnie grasują za mało!
  • ~jaka pulapka?
    (2014-04-19 18:00)
    Polscy kierowcy to niestety niewyobrażalna dzicz i powinni być traktowani bardzo zdecydowanie i surowo!
  • ~bolek
    (2014-04-19 16:57)
    a kiedy wymysla sprzet do lapania tych PrzYGLUpoW z POlicji i tych pijanychb POlitykow