• ~Watcher
    (2016-12-30 20:33)
    Wielokrotnie widziałem jak stali pod sklepem. Włączony silnik - bo klima. Fotele odchylone aby za słupkiem się schować i obserwują godzinami przystanek wlepiając hurtowo mandaty za przejście w niedozwolonym. Cud praca.
  • ~rudas
    (2013-04-12 17:02)
    tak nasze POlicyjne matoly rujnuja nasza gosPOdarke
  • ~rzułf
    (2013-06-05 23:25)
    Ale zbieg okoliczności :) właśnie dzis jade ul.Przyczółkową od strony Konstancina, i z daleka widze mrygajace na poboczu koguty. podjeżdzam blizej i oczom nie wierze! Becia 7 w Longu! Myslałem że to jakieś BOR-owiki, a tu jak widze zwykła lodziarnia! Ale numer!
  • ~ZORRO5
    (2013-04-12 14:26)
    A W KORKU STOI TAK JAK I CIENKUŚ CZY MATIZ ; 12 CYLINDRÓW ... HA HA HA
  • ~NiedzielnyKierowca
    (2013-04-12 12:49)
    Dechy też już są kojarzone przez kierowców, WuPeeR AE07.
  • ~alien
    (2013-04-12 14:43)
    pewnie przejęli z BOR-u
  • ~vava
    (2013-07-24 09:52)
    Zastanowił mnie fakt czarnego BMW ponieważ dziś t.j. 24 lipca 2013 byłem śledzony przez Czarne BMW !! na trasie do pracy na Ursynowie. Jechałem Toyotą. Tylko że to za mną BMW to nowszy model jak ten przedsatawiony. Może się mylę bo jechali za mną w odległości ok. 30-40m. Jak to nie drogówka to jakie służby moga jeździć nowymi BMW? czy to Policja, Drogówka, UOP, ABW, WSI, MOsad ?
  • ~Kierowca
    (2013-04-18 07:55)
    Widziałem go w akcji w Alejach Jerozolimskich Rejestracja WPR...
  • ~pasażer
    (2013-04-12 20:14)
    Hehe, no nie wierze. Siedziałem w tej gablocie "za przejechanie na czerwonym":) Z początku nie wierzyłem, że to policja, tym bardziej że fura lata na pruszkowskich blachach... ;)
  • ~Jackwar
    (2013-04-12 11:44)
    Przecież widać od razu że służył do przewozu osobistości po uchwycie do mocowania flagi . Bor co jakiś czas zmienia samochody a ustawa o środkach trwałych daje możliwość do przekazania instytucjom użyteczności publicznej za friko .