• ~ddd
    (2013-04-09 12:53)
    Arrinera to polska ściema i takiego auta nie było nie ma i nie będzie. Polecam zainteresować się tematem :)
  • ~Mirek
    (2013-04-09 13:15)
    Mamy wspaniałych grafików komputerowych i chyba to wszystko co mamy. Bo wątpię, że takie cacko powstanie.
  • ~pytek
    (2013-04-09 14:10)
    Czy policja wspomaga jakimiś funduszami tę zabawę?
    Bo oni tam na prąd, benzynę i buty dla krawężników nie mają, ale taki projekt to zawsze można się czymś pochwalić.
    A może Ukochany Pan Premier włączy to do listy swoich sukcesów?
  • ~Q
    (2013-04-09 14:23)
    piękny jest , nie powiem...ale to daleka droga! U nas zazwyczaj na super projektach się kończy!
  • ~DinX
    (2013-04-09 14:24)
    Jeszcze niech zrobią pogotowie gazowe i kanalizacyjne!
  • ~Oooo Polonez....
    (2013-04-09 14:38)
    z wirtualną karoseryą :))))))))))))))))))))
  • ~ALko
    (2013-04-09 14:58)
    Oni sie powinni nazywać Lisowczycy :D
  • ~Kris
    (2013-04-09 15:22)
    A może by tak najpierw coś zrobić i dopiero potem, po efektach się pochwalić?
    A nie pierdo... o doopie Maryni...
    Rozumiem, że POtrzeba robić PrOpagndę... ale to też trzeba robić z głową...
  • ~ta "fura"
    (2013-04-10 14:40)
    powinna się nazywać "FURRYA"
  • ~Voice from POlandia
    (2013-04-10 14:49)
    Co jak co ale na ściemie potrafimy zarobić. Szkoda tylko, że prywatnie...
  • ~turbo
    (2013-04-19 18:39)
    Jak POLICJA by miała takie samochody to już całkiem by się im we łbach popie...o a mandaty to by PO 2000 wlepiali bo paliwo przecież drogie
  • ~Woz dla PO holoty.
    (2013-05-05 04:11)
    Oczwizda samochod zagramaniczny bo mamy dewiz od metra...dla PO holoty.
  • ~kop_ulu_jący arcy_bis_kup
    (2013-06-24 15:30)
    Nazwa QURRIA-SEX-YEBARIA S10 byłaby lepsza
  • ~A-TIV
    (2013-07-01 16:45)
    Nie będę się wypowiadał na temat do czego by miało służyć to auto. I tak go nie wprowadzą na polskie drogi. Ale sam pojazd jest bardzo ładny i najważniejsze że polski. Tylko te naklejki wyglądają jak z niemieckiej policji. Niech polska się rozwija a nie stoi cały czas w jednym miejscu chodź pewnie i tak nie będzie nowych modeli ale i tak się cieszę.
  • ~mateusz
    (2013-07-06 13:10)
    czy ten samochód nie jest czasem podobny do lamborghini i chce jeszcze dodać że silnik jest z audi i części, ale jak na polski samochód to jest fajny i szczerze mówiąc mi się podoba.

Może zainteresować Cię też: