• ~zorro
    (2013-04-08 22:45)
    to takie pół samochodu
  • ~Piknota KGBista hahahaha
    (2013-04-08 18:54)
    Temu KGBiście nic nie pomoże - krasnyj jewo ryj - mówi sam za siebie. Musieli by mu przeszczepić cały leb.
    No, ale Olbrychskiemu się podoba oraz jednemu Depardieu.
  • ~wiki
    (2013-05-06 18:39)
    to jest auto przyszłości żeby stworzyć takie auto trzeba być prymusem w technikum samochodowym i na studiach inżynierskich i na dodatek fanem sc-fi
  • ~cyk-cyk
    (2013-04-11 22:05)
    Może to i on mało spali jak kierowca naje się grochówki i przełączy na napęd odrzutowy.
  • ~Marek
    (2013-04-14 10:30)
    Czemu Niemki są takie brzydkie?
  • ~VW
    (2013-04-09 18:26)
    a Tusk z Radkiem z bagażniku ...tam gdzie ich miejsce...
  • ~blaaaaaaa..............
    (2013-04-08 21:51)
    ~wow2013-04-08 17:19
    szczyt służalczości - szef VW na klęczkach przed Putinem i Merkel ..

    Nie zdajesz sobie głupku sprawy z tego jaką władzę ma Putin i Merkel. Takie plujące się ameby, gdyby mogły to wylizałyby takim ludziom doopy...
  • ~Miki
    (2013-04-09 11:38)
    Ale czemu przy spalaniu 0,9l i baku 10 litrów zasieg to 499? Chyba ja liczyc nie umiem. Albo ludzia zapomnieli powiedziec ze to jest 0,9l + prad z akumulatorów (a ile ta wartość wynosi taktownie przemilczeli).
    Taki drobny detal...
    W taki sposób to można zrobić auto które pali 0l/100km. I to bez większego wysiłku
  • ~majdan72
    (2013-04-09 02:37)
    W mojej ocenie strasznie brzydki, widać tę siermiężną niemiecką stylistykę. Chcieli zrobić coś bardziej ekstrawaganckiego niż Golf czy Passat i przedobrzyli.
    A to że Rosjanie doskonale się dogadują z Niemcami to przecież żadna nowość.
    pozdr
  • ~adi
    (2013-04-08 20:50)
    A mnie się ten wozik nawet podoba, trochę zmian z tyłu i będzie git, wygląd da się zmienić tylko konkurencji bedzie ciężej poprawić wynik w spalaniu