• ~sy_naj_per z usa
    (2013-03-22 16:22)
    Kolejny cud TUSKA !!!
  • ~olo
    (2013-03-22 16:59)
    Czekam- jak JarKacz zdobędzie władzę, a wy wszyscy PiS-wscy kontestatorzy staniecie się: prawymi, uczciwymi ,kompetentnymi, rzetelnymi i praworządnymi obywatelami i pracownikami!??? Dobrze wam napisał-Su- jesteście podatnymi na hucpę PiS-owskimi gburami i dyletantami! Nic po was -dla Polski !!!
  • ~eedek
    (2013-03-22 20:59)
    Autobus bez kół miał jechac? Może jeszcze pod szkołę dojechał? Co za debil to pisał?
  • ~woźnica
    (2013-03-22 20:58)
    W tym autobusie nawet kierowcy nie ma, więc dzieci same pojadą bez kół i kierowcy? ja bym swojemu dziecku nie pozwolił taki autobus prowadzić.
  • ~,,J,,
    (2013-03-22 20:25)
    dlaczego ta gazeta uważa czytelników za idiotów? no ten dziennikarz??? już totalnie przegioł ... z trzech autobusów / jak widać na zdjęciach/ zrobił aferę że narody klękajcie, brakuje słów na taki brak profesjonalizmu.
  • ~PiS be with you
    (2013-03-22 19:32)
    @ ~Su2013-03-22 16:00

    Dajcie już idioci k... spokój temu Tuskowi!

    chcemy mu dac sPOkuj ale ten POdly czlowiek pcha sie na afisze sam. mamy zielona wyspe, otwieramy to co juz bylo otwarte, mwie ci same cuda od tego cudaka... a oprocz tego juz 15% bezrobocia... co i tak jest zanizone... Damy temu POzornemu premierowi sPOkuj jak sie znajdzie w celi na dlugie lata za kolaboracje z CCCPutinem w celu zamachu na elite Polski. Bedzie mial sPOkuj wieczny.
  • ~janinaH
    (2013-03-22 17:51)
    Głupoty piszesz kto by do takiego autobusu wsiadł .
  • ~uczen z gimnazjum
    (2013-03-22 17:26)
    Autobus MIAŁ WIEŹĆ ??
    No właśnie miał przewieźć dzieciak ale był nie sprawiany i NIE PRZEWIÓZŁ DZIECI !!
    Gdzie tu sensacja? Szukacie za wszelką cenę powodów by nas POLAKÓW PODBURZAĆ, by nas P{OLAKÓW OŚMIESZAJĄC abyśmy sobie do gardeł skakali. Wpierw to zrobimy ale z takimi miernotami piszącymi a zwanymi PISMAKAMI SZMACIARZAMI.
  • ~Kapitalizm po Polsku
    (2013-03-22 17:02)
    Podobno prywatny transport miał być najlepszy a tu kupili sobie złomowe autobusy i biznes chcą robić. Mógł dać Wałesa 100 milionów to by sobie kupili i chwalili kapitalizm. Z tego kapitalizmu to kon by się uśmiał.
  • ~Barti_MSK
    (2013-03-22 16:44)
    a co z tym autobusem jest nie tak? że silnik się spocił ?
    a jak oni mogą sprawdzić czy hamulce miał niesprawne, mają rolki hamulcowe przenośne ?