• ~Kamil
    (2013-03-04 16:52)
    Golf nadal jest przeciętny - ale teraz przynajmniej stylistycznie ładny i minimalistycznie piękny.
    Za to kierunek rozwoju stylistyki Volvo to czysta poezja.
  • ~Golfistowiec
    (2013-03-05 13:30)
    Ale wysyp idiotówi sprzedawców Volkswagena na forum.
    Sprzedawców rozumie idiotów nie.
  • ~123
    (2013-05-26 10:36)
    Czytając takie fora widzę, że pełno tu rasizmu. Ludzi którzy nienawidzą niemców i wszystkiego co niemieckie. Ja mam Golfa z 95r, jeżdżę nim 6 lat i jak do tej pory tylko leje benzynę i wymieniam olej, nic się nie psuje.
  • ~Felerwagen
    (2013-03-13 09:59)
    Widzę że Dziennik usuwa niekorzystne komentarze dla Volkswagena. szczególnie te rzeczowe i konkretne.
    Wiadomo gebelsowska szkoła..
  • ~pamela
    (2013-03-12 13:06)
    Czegoś mi tu brakuje... Wiem, brakuje mi jeszcze tylko kto dokonał wyboru? Pewnie jakiś szmaciarz z PO, laik nieudacznik, złodziej i oszust.
    Każde dziecko wie że niemieckie samochody to czołgi. I żaden szmelcen_pancer_wagon nie podskoczy !!!
  • ~pamela
    (2013-03-12 13:06)
    Czegoś mi tu brakuje... Wiem, brakuje mi jeszcze tylko kto dokonał wyboru? Pewnie jakiś szmaciarz z PO, laik nieudacznik, złodziej i oszust.
    Każde dziecko wie że niemieckie samochody to czołgi. I żaden szmelcen_pancer_wagon nie podskoczy!
  • ~GR
    (2013-03-10 00:40)
    Golf dobrze się spisuje w terenie zabudowanym, na autostradzie Astra, Megane znacznie lepsze w prowadzeniu. Golf jest bardziej podatny na podmuchy wiatru i wymaga większej uwagi podczas jazdy z większą prędkością. Poza tym pasażerowie tylnych siedzeń narzekają na zbyt duży hałas w kabinie, powodowany pędem powietrza opływającego karoserię
  • ~wiem
    (2013-03-07 22:31)
    Brałem udział w tescie Golf 7 z konkurecja (ced'e, focus, nowy auris, astra i jeszcze kilka innych) i przyznam ze auto jest świetne i nikt mi nie powie ze 42 przyciski na desce astry, czy hybrydowy z bezstopniowym automatem auris jest w któryś miejscu lepszy. Zachecam do odbycia jazd testowych w salonach i testowaniu i przekazaniu konkretnej opini a nie wiem bo naprawiam ( tsi jest całkiem nowa jednostka bez łańcycha np. , a pozatym do których aut jest najwiecej nieautoryzaowanych serwisów tak VW , a czemu to taki łoś jak ty sobie z nim poradzi, czemy bo są przemyślane konstrukcyjnie. Tak psuje się JAK KAŻDE NOWE AUTO!!! Pozdrawiam
  • ~taka prawda
    (2013-03-07 10:51)
    |Pozmieniali lampy korek wlewu paliwa i części plastikowe mają inne kształty.
    No i cena też inna.
    |Ale frajerzy z tych wielbicieli |folcwagenów.
  • ~Stenia
    (2013-03-06 08:38)
    Przecież to sylwetka w pełni starego colta