• ~rudy donald niemiec
    (2013-02-20 19:53)
    to jest szajs
  • ~heheh
    (2013-02-21 00:50)
    buhhahahaha
  • ~Rhah
    (2013-02-20 16:40)
    Dziękuję. Mam Toyotę Land Cruiser i wystarczy, aczkolwiek wózek z pod znaku 3 diamentów również szanuję.
  • ~burak
    (2013-02-20 18:15)
    a ja mam dwa auta. bejce i paska. igiełki! reszta to smieci!
  • ~no va
    (2013-02-20 19:34)
    Czy wiecie ze Mitsubishi to jedno z najgorszych seryjnie produkowanych aut.
    W USA sprzedaz Mitsubishi w 2012 to ok 70 tys sztuk. Dla przkladu podam ze Ford tylko w styczniu 2013 sprzedal ok 165 tys. sztuk. Dzieki kooperacji z Mitsubishi Chrysler jest na szarym koncu amerykanskich producentow aut. Wszystko przez to ze w autach o mniejszej pojemnosci (do 3.5 litra) stosuje sliniki i transmisje Mitsubishi.
  • ~Toyota Land Cruser to jest to...uwazajcie
    (2013-02-20 21:48)
    ile dostal w lape redaktor...tak piszecie na zamowienie PO o wszystkim?
  • ~swiety
    (2013-02-20 22:43)
    MHI ,Mitsubushi Heavi Industry robi skladaki dla Chrysler-Reno .Ten dziennikarz jest chory na glowe Ale reklama jest dzwignia handlu .Watpie czy sa dozwolone do sprzedarzy w Stanach .
  • ~Oscar Pretorius van der Merve
    (2013-02-21 00:49)
    Mieszkam w RPA i miałem pracę na kontraktach w sąsiednich krajach: Botswana i Namibia gdzie potrzebne są prawdziwe i solidne samochody terenowe. Praktycznie można kupić wszystko ale zawodowcy wybierają tylko 2 marki: TOYOTA LANDCRUISER I LAND ROVER - reszta traktowana jest jako samochody na asfalt dla żon i kochanek (włączając X5, Q7, ML, itd...)
  • ~USA
    (2013-02-21 02:54)
    Mitsubishi to dobre auto na Polske. Bogatsze kraje wybieraja inne firmy.
  • ~miro
    (2013-02-21 05:58)
    Pracuję w Angoli i mamy tutaj flotę ponad 100 aut terenowych: Mazda BT50; Mitsubishi L200 i Toyota Hilux .Jak myślicie które auta po 4 latach tutaj sprawiają najmniej kłopotów? Wiadomo Toyota.Reszta to zabawki co nie znaczy że Toyota jest bezobsługowa.Ochrona antykorozyjna w Mazdzie i Mitsubishi to porażka.Po 4 latach w tropiku podwozie i zawieszenie totalnie przegniłe ale silniki OK poza małymi usterkami.