• ~MM
    2013-02-19 16:45
    Zydzi jak zwykle histeryzuja.
  • ~BIRMA
    2013-02-19 17:01
    IM WSZYSTKO KOJARZY SIĘ Z JEDNYM
  • ~vh
    2013-02-19 16:37
    @Marek... raczej Muscle Cars... a nazwe zmienia na rynek Izraelski - bedzie sie nazywal bardziej swojsko CC
  • ~poi
    2013-02-19 16:29
    W tym miejscu przyznaję Izraelczykom rację.

    Dziwniejsze są jednak uprzedzenia dotyczące krzyża oraz gwiazdy Dawida. Niedawno jedna z firm w Polsce zmieniła logo tak, aby w literze "t" nie było skrzyżowanych kresek. Osłony na kołach samochodów rzadko mają wzór z sześcioma promieniami, a najczęściej z siedmioma lub pięcioma (jak ten chevrolet).
  • ~ALA
    2013-02-19 16:25
    LUDZIE TACY JAK http://www.iplex.pl/filmy/czarny-autobus,7481 NIE ZAAKCEPTUJA NICZEGO I NIE SA DO ZAAKCEPTOWANIA PRZEZ NIKOGO
  • ~Ojto bylo tak dawno
    2013-02-19 17:22
    Ze jesli juz to pownni zakazac koloru czarngo i brunatnego o to kolory faszystowskich koszul itf, itp
  • ~MAM PYTANIE NA SNIADANIE
    2013-02-19 17:24
    KTO DOSTARCZAL JEDZENIE DO NIEIECKICH OBOZOW KONCENTRACYJNYCH ULOKOWANYCH NA TERENIE, KTORY TERAZ ZAJMUJE POLSKA? CZY ABY NIE NIEMIECCY CHLOPI?
  • ~Mosze
    2013-02-19 17:35
    Żydzie ja ciebie proszę ty wyłam to lusterko wsteczne abyś nie paczał się do tyłu
  • ~OMEN
    2013-02-19 17:29
    Taa... @WARSZAWIAK 14:09 -a ty z którego kibucu się wyrwałeś ?
  • ~Oli
    2013-02-19 17:29
    Kolejne pokolenia młodych udzielą odpowiedzi na wszystkie wątpliwości nurtujące Izraelczyków,myślę że napewno nie będą po ich myśli a samochód można nazwać auto.